Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
У парламенті розповіли про пріоритети роботи на 2020 рік. Серед основних питань – ухвалення нових кодексів, перегляд старих і затвердження низки важливих законів.
Колишнього депутата Ради Тетяну Чорновол можуть оштрафувати або заарештувати за те, що під час судового засідання вона заважала працівникові ЗМІ висвітлювати події в залі суду.
Захист підозрюваного в причетності до вбивства Катерини Гандзюк Олексія Левіна готує апеляцію на рішення суду Болгарії, яким він ухвалив примусово доставити його Україну.
Теплу зиму в Україні та в Європі спровокувала зона низького тиску на Північному полюсі, яка утворилася з нез'ясованих поки що причин.
У Раді з'явилися пропозиції президента України до закону зі скандальною тютюнової поправкою, яку парламент ухвалив в інтересах нардепа Андрія Холодова.
Проіндексують пенсії за віком, за вислугою років та ще декільком категоріям громадян. Індексація не торкнеться пенсій держслужбовців, науковців, помічників нардепів.
Громадян України, які перебувають у китайській провінції Хубей, також можуть евакуювати. Для цього їм потрібно надати свою згоду.
Поправки до законопроектів можуть як покращити суть, так і затягнути розгляд на кілька місяців.
За фактами заворушень біля санаторію в Нових Санжарах слідство завершиться навесні. Після цього подальшу долю підозрюваних буде вирішувати суд.
Питання про посилений контроль на кордонах Шенгенської зони через коронавірус, який дістався до Італії, поки не розглядається.
Українцям та іноземцям із санаторію в Нових Санжарах можуть продовжити терміни обсервації, якщо таке доручення МОЗ отримає від ВООЗ.
Вибори в окрузі 179 в Харківській області відбудуться 15 березня. Більшість кандидатів раніше не брали участь у парламентських виборах.
Апеляційний суд виніс постанову, якою визнав, що Кабмін звільнив Романа Насірова з посади керівника ДФС незаконно. Однак рішення суду не відновлює його на цій посаді.
Через сильний вітер, дощі та шквали рятувальники просять українців за можливості залишатися вдома.
У містах, де оголошено карантин, людям заборонено виходити на вулиці. В супермаркетах розкупили всі продукти, але всі знають, куди телефонувати в разі виникнення симптомів застуди.
Прикордонники посилили огляд приїжджих з Італії, щоб не допустити занесення в Україну китайського коронавірусу.
Апеляційний суд постановив, що Кабмін звільнив Романа Насірова з посади голови ДФС незаконно і відновив його на цьому посту.
У Києві зараз налічується 539 об'єктів житлового будівництва, з них 227 – це законна забудова.
САП продовжила розслідування кримінального провадження стосовно голови Української асоціації футболу Андрія Павелка, якого підозрюють у зловживанні владою і розкраданні коштів.
Кримінальні провадження, які відкриті щодо Олега Гладковського і Ярослава Дубневича, слідчі повинні завершити розглядати в березні або квітні.
Партія Слуга народу демонструє досить виражену ліберальну природу. Саме така ліберальна за природою політична структура більш пристосована до виживання в ситуації швидких змін.
Держкомітет у справах охорони здоров'я КНР оновив дані щодо жертв коронавірусу. На сьогоднішній день загинули майже 2600 осіб, а заразилися – понад 77 тисяч.
Люди, які кидали каміння і палиці в автобуси з евакуйованими з Китаю, не проживають в Нових Санжарах. Раніше їх бачили на мітингах під будівлею ВР.
У Верховній Раді помічений депутат, який перший може понести відповідальність за кнопкодавство за новим законом. Нардепа можуть оштрафувати або позбавити мандату.
Сьогодні в Редколегії на каналі UMN о 19.00 редактори видань і журналісти говоритимуть про найгучніші теми цього тижня.
Поліція відкрила п'ять кримінальних проваджень щодо протестів у селищі Нові Санжари в Полтавській області, в результаті яких отримали травми 9 правоохоронців і один цивільний.
Напад паніки і бунт через намір влади створити поблизу карантин для вивезених з Уханя українців викликаний як сумішшю тваринного страху і невігластва, так і відсутністю будь-яких авторитетів.
Українців, які їхали в поїзді Київ-Москва, залишили на обсервацію в російському Брянську. Причина – висока температура в громадянки Китаю, яка їхала з ними в одному вагоні.
Щороку кількість грошей, які заробітчани переказують, привозять чи передають в Україну, зростає. Падіння кількості переказів було тільки в 2014 році.
Коронавірус вперше підтвердився на території Ізраїлю. Інфекцію знайшли у жінки, яка була пасажиркою круїзного лайнера.