Інфографіка

27 червня, 2017

Чиновники преміум-класу: огляд найбільш премійованих посадовців країни

«Слово і Діло» підготувало огляд політиків і чиновників, які сильніше за інших були обсипані преміями в 2016 році.

Міські легенди України. Нафтопровід «Одеса-Броди»

Нафтопровід «Одеса-Броди» замислювався як перспективний проект з транспортування каспійської нафти в країни Європи і зниження російського впливу на нафтову галузь України, але за 20 років усе ще не добудований повністю. «Слово і Діло» розбиралося в історії амбітного проекту.

26 червня, 2017

Які зміни чекають на українську медицину після реформи?

За словами в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, Україні слід поквапитися з медичною реформою, бо наступний шанс повернутися до неї випаде лише після парламентських виборів-2019. «Слово і Діло» проаналізувало зміни, що чекають на українську медицину.

Зростання тарифів на ЖКП за роки незалежності України. Електроенергія

Починаючи з 1996 року, коли в Україні була запроваджена гривня, тариф на електроенергію зріс у 20,2 раза, тоді як середня заробітна плата – майже в 64,5 раза.

23 червня, 2017

Спалахи інфекцій в Україні з початку року: мешканці яких регіонів хворіють частіше за все

Зараз лише відчайдухи наважуються купувати і їсти в'ялену рибу після майже десятка смертей від ботулізму з початку року і відсутності в країні сироватки від однієї з найсмертельніших інфекцій. «Слово і Діло» відстежило, які області країни найбільше потерпали від сезонних інфекцій.

22 червня, 2017

Як долають сміттєву кризу мери України?

Поки ситуацією навколо вивезення сміття зі Львова займається комісія з міністрів і екологів, а в Києві біля будівлі АП голодують однопартійці Садового з вимогою зняти «сміттєву блокаду», аналітики «Слова і Діла» підготували огляд обіцянок мерів великих міст країни щодо вивезення і переробки побутових відходів.

Які країни світу прихистили найбільше біженців?

За даними ООН, у світі налічується майже 66 млн біженців і переміщених осіб: «Слово і Діло» розібралося, в яких країнах знайшла притулок найбільша частина з них.

21 червня, 2017

Як українці оплачували комуналку з початку року?

За даними Укрстату, з початку 2017 роки за послуги житлово-комунального господарства в Україні заплатили 35,2 мільярди гривень або майже 90% від загальної суми виставлених рахунків: «Слово і Діло» розібралося, в яких областях країни справно платять за рахунками за комуналку.

Хронологія українсько-американських зустрічей: яких результатів досягали українські президенти

З початку незалежності президенти України і США здійснили 18 важливих зустрічей і переговорів: «Слово і Діло» відстежило їх результати.

20 червня, 2017

Міські легенди України. Івано-Франківськ: реконструкція стадіону «Рух»

Огляд обіцянок про реконструкцію та добудову стадіону «Рух» в Івано-Франківську – традиційно в рубриці «Слова і Діла» «Міські легенди України».

Скільки вимушених переселенців живе в різних областях України?

За даними Міністерства соціальної політики, на 1 червня в Україні налічувалось 1,561 мільйони вимушених переселенців з окупованих Росією територій Донбасу і Криму: «Слово і Діло» відстежило зміни в кількості переселенців по областях.

Як виплачували матеріальну допомогу переселенцям у квітні і травні?

«Слово і Діло» проаналізувало зміни ситуації з виплатами матеріальної допомоги переселенцям за квітень-травень поточного року.

19 червня, 2017

Як довго і чому голодували українські політики?

Сьогодні депутат «Самопомочі» Олег Березюк оголосив голодування з вимогою вирішити проблему «сміттєвої блокади» Львова: «Слово і Діло» підготувало огляд найгучніших і рішучих відмов від вживання їжі в українському політикумі.

«Обстріляне перемир'я»: динаміка обстрілів сил АТО з 22 травня по 18 червня

За неповний місяць – з 22 травня по 18 червня – в результаті обстрілів бойовиками сил АТО на Донбасі загинули 19 українських військовослужбовців, 130 отримали поранення. Всього за цей період противник здійснив 1588 обстрілів із застосуванням артилерії, танків і мінометів по позиціях захисників України.

Найбільші терористичні акти у світі з початку 2017 року

Найбільш масштабні терористичні акти останнім часом здійснюють організації, пов'язані з Ісламською державою, і дедалі частіше мішенню терористів стає населення Європи: «Слово і Діло» підготувало огляд найбільших терактів з початку 2017 року.

16 червня, 2017

Як змінювалася середня зарплата українців за роки незалежності?

«Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, як змінювався середній рівень зарплати в Україні від початку незалежності.

Завдання на літо: які обіцянки повинні виконати до осені представники місцевої влади

«Слово і Діло» підготувало огляд обіцянок представників місцевої влади до кінця літа 2017 року.

15 червня, 2017

Які обіцянки депутати Верховної Ради повинні виконати за літо?

«Слово і Діло» підготувало огляд обіцянок народних депутатів, які вони повинні виконати за літо.

14 червня, 2017

Які обіцянки міністри Гройсмана повинні виконати влітку?

«Слово і Діло» підготувало огляд найважливіших обіцянок, які міністри повинні виконати протягом літа.

13 червня, 2017

Скільки коштує навчання в вищих навчальних закладах столиці?

У Києві розташовані відразу п'ять університетів з верхньої десятки кращих ВНЗ України: «Слово і Діло» з'ясувало, скільки коштує навчання в кращих ВНЗ столиці.

Як змінилися обсяги іноземних інвестицій в Україну за три роки?

У недавньому звіті Державна служба статистики оприлюднила дані щодо іноземних інвестицій: «Слово і Діло» відстежило, як змінювалися обсяги іноземних вкладень в економіку України.

12 червня, 2017

Вступна кампанія 2017: рейтинг регіональних вишів України та ціна навчання у них

Найдорожче українським студентам обійдеться отримати диплом медика, на другому місці – юридична освіта.

Два роки на посаді губернатора Донецької області: скільки обіцянок виконав Жебрівський?

Минуло два роки, як Павло Жебрівський очолив Донецьку військово-цивільну обласну адміністрацію: «Слово і Діло» підрахувало, скільки своїх обіцянок він виконав за цей час.

9 червня, 2017

Три роки мирному плану Порошенка: які 15 кроків пропонував президент?

Виповнюється три роки з моменту оприлюднення ще не реалізованого «плану Порошенка» щодо врегулювання конфлікту на Донбасі: «Слово і Діло» вирішило нагадати, які кроки пропонував президент.

Хто з офіцерів запасу потрапляє під призов, а хто має право на відтермінування?

30 травня міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на службу в Збройні Сили України: «Слово і Діло» розбиралося, хто підпадає під призов і які умови проходження служби.

8 червня, 2017

Курс на НАТО: як голосували депутатські фракції і групи?

Сьогодні Верховна Рада підтримала рішення поглибити співпрацю України з НАТО з метою в майбутньому отримати членство в організації: «Слово і Діло» відстежило результати голосування по депутатських фракціях і групах.

Як змінилося транспортне сполучення між Україною та Росією останніми роками?

«Слово і Діло» проаналізувало, як змінилося транспортне сполучення між країнами в період військових дій на Донбасі.

Які небезпечні відходи накопичуються в Україні і як регулюється їх утилізація?

Міністр екології Остап Семерак повідомив, що комітет погодив фінальну версію Національної стратегії поводження з відходами. «Слово і Діло» з'ясувало, які небезпечні відходи накопичуються в країні і як регулюється діяльність з їх переробки та утилізації.

7 червня, 2017

Міські легенди України. Будівництво льодового стадіону в Києві

В кінці травня власник низки ТРЦ придбав права на будівництво найбільшого центру зі спорткомплексом на земельній ділянці на вулиці Глушкова, 9 в Києві, де розташований недобудований льодовий стадіон: доля довгобуду знову під питанням. «Слово і Діло» вирішило нагадати, як давно зводять будову і що обіцяли політики.

Чому зчинився скандал довкола Катару і до чого він призведе

Дипломатичний скандал навколо фінансування терористів владою Катару набирає обертів: «Слово і Діло» проаналізувало його причини і можливі наслідки.