Зеленський зазнає втрат. Колонка Леоніда Швеця
Протести на підтримку Федорова не могли не позначитися на показниках довіри до президента Зеленського.
ЗНО-2020. Епідеміологічна ситуація з коронавірусом дозволяє провести тестування з 25 червня до 17 липня.
Кількість абітурієнтів через скасування обов'язкового ЗНО у 2020 році не знизиться, вважає експерт.
На період карантину перевірки в громадському транспорті будуть постійними. Йдеться про дотримання масочного режиму і дезінфекції.
Ніхто з голів обласних держадміністрацій не отримав понад 47 тисяч 230 гривень згідно з карантинними обмеженнями. Декілька очільників обладміністрацій отримали менші суми.
Президент Володимир Зеленський ініціює скасування ЗНО при вступі до всіх вишів для дітей з тимчасово окупованих територій.
Погода в Україні з 22 до 26 червня. Дощі пройдуть по всій Україні, і тільки в четвер погода покращиться в деяких регіонах.
Команда Зеленського мала бути більш відкритою щодо проведення судової реформи, вважає експерт.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що оплатить повну суму штрафу за порушення правил карантину в кафе в Хмельницькому.
Президент Володимир Зеленський за місяць дав 41 нову обіцянку, 10 – виконав і 4 – провалив.
Скасування обов'язкового ЗНО-2020. Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє здавати ЗНО за бажанням.
Аварія на ЧАЕС. Архів СБУ й Інститут нацпам'яті в новій книзі розсекретили деталі Чорнобильської трагедії.
Керівники Офісу президента України за місяць дали 20 нових обіцянок, виконали – 5 і дві – провалили.
Авіакомпанія Ryanair з 1 липня готується відновити понад 20 маршрутів з України. Поки в розкладі є тільки рейси з Мадриду, Барселони і Берліну.
Суд в Нідерландах 22 червня продовжить засідання у справі про збитий пасажирський літак рейсу MH17 над Донбасом.
У Франції з 22 червня почався третій етап ослаблення карантинних обмежень. Знову відкрилися кінотеатри, туристичні табори, казино та ігрові зали.
У травні компенсацію з бюджету за оренду житла в Києві отримали депутати з мільйонними статками і нерухомістю в інших містах України.
Після виходу Святослава Вакарчука з його партії виборці втратять інтерес до політичної сили, вважає експерт.
Сьогодні в «Редколегії» на каналі UMN о 19.00 ведучий Роман Скрипін з журналісткою Катериною Супрун обговорюватимуть з гостями студії найважливіші теми цього тижня.
Українська сторона відкрила всі пункти пропуску на кордоні з країнами Європейського союзу і Молдовою.
Усім, хто закінчує цього року школу, коледж, технікум та планує вступати до вишу, все одно доведеться складати ЗНО. Тільки з певними нюансами.
Карантин в Україні. Поліція і Держспоживслужба з 22 червня почнуть більш жорстко реагувати на порушення.
В Україні немає відповідних умов, що могли б забезпечити надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу, вважає експерт.
Доплати медикам. Кабмін виділив кошти на виплати медикам. Лікарі будуть отримувати надбавки з 1 вересня.
І в Юлії Тимошенко, і в Петра Порошенка, звісно, бажання поставити свої особисті неприємності в центр великої політичної картини й перетворити її в епічне полотно.
Верховна рада протягом тижня проголосувала 11 постанов і 35 законопроектів, серед них –президентський про референдум.
В аеропортах Кіпру прибулим туристам будуть проводити тести на коронавірус у випадковому порядку.
Догляд за дитиною. Верховній раді пропонують прийняти новий закон, який урівняє можливості батьків.
Кава в Хмельницькому під час карантину. Кожного з компанії президента Володимира Зеленського суд оштрафував на 17 тисяч гривень.
Через дистанційні умови в закордонних вишах конкурсів для вступу до українських університетів побільшає, вважає експерт.
У курсантів Національної академії Служби безпеки виявлено коронавірус. Вони всі ізольовані.