Підвішений фінал. Колонка Леоніда Швеця
Михайло Драпатий та Ігор Скибюк отримали найвищі військові посади після протестів на підтримку Михайла Федорова, проте президент досі не пояснив, до чого веде ця серія кадрових перестановок.
Спроби Росії перекинути найманих бойовиків із Сирії та Лівії на війну проти України поки що не завершилися успіхом.
Хакери зламали канал Україна 24 та випустили фейкову заяву Володимира Зеленського із закликом скласти зброю.
З початку вторгнення російських військ в Україну загинуло 103 дитини. При цьому ще понад 100 дітей отримали поранення.
Через новий сайт Докази українці зможуть подати докази воєнних злочинів Росії. Наприклад, пошкодження цивільної інфраструктури чи факти насильства над мирними мешканцями.
Фахівці протиповітряної оборони ЗСУ збили над Черніговом російський літак СУ, який обстрілював місто ракетами.
Червоний Хрест не відповів українській стороні на пропозиції щодо відкриття гуманітарних коридорів 16 березня.
Українські правоохоронці взялися за главу Роскосмосу Рогозіна. У його діях є ознаки зазіхання на територіальну цілісність України.
Якщо війна з Росією затягнеться на наступний рік, то 90 відсотків українців можуть зіткнутися з бідністю.
Росія втратила в Україні вже близько 13,8 тисячі військових. Знищено також 430 російських танків, понад 80 літаків та понад 100 вертольотів.
300 млрд доларів Центрального банку Росії, що знаходяться за кордоном, вже зарезервовані для України на відновлення.
Через війну з Росією втрати України вже перевищили 500 млрд доларів. Відновлюватиметься Україна за рахунок репарацій та допомоги партнерів.
Українські військові знищили за добу кілька російських літаків, а також розбили з повітря колони техніки та скупчення військ.
Зеленський заявив, що Україна ще не отримала літаків, систем ППО, тому в столиці поки що дуже небезпечно через загрозу варварських російських бомбардувань
У Пентагоні зазначають, що ракетні удари мало допомогли Росії в досягненні її цілей. Через 20 днів війни українські Збройні сили мають у своєму розпорядженні 90% своєї бойової потужності
Найнебезпечніша ситуація на Маріупольському напрямку, де росіяни штурмують місто, не рахуючись з втратами та жертвами серед цивільних
Миротворча місія НАТО, яку пропонує створити Качинський, може містити безпосередньо збройні підрозділи країн Альянсу
Придністров'я - це територія Молдови. З 1992 року в результаті спровокованої РФ громадянської війни в Придністров'ї розташовується так звана ПМР
Тільки житлових будинків російсько-фашистські війська знищили близько 2700, також зруйнована 21 лікарня, 72 школи та багато інших об'єктів цивільного призначення
Рішення прийняли практично одноголосно - 216 голосами при трьох утрималися. При цьому заяву Росії про самостійний вихід зі складу ПАРЄ було проігноровано
Якщо США захочуть провести з Росією контакти на офіційному рівні, можливості для цього знайдуться
Ініціатива Прихисток за перші тижні війни допомогла знайти нічліг 40 тисячам людей з України, які були змушені рятуватися від нелюдської агресії РФ.
В Україні кількість блокпостів уже скорочено до 1,5 тисяч. У майбутньому, можливо, їх лишиться 800.
В Росії заявили, що хочуть залишити Раду Європи, хоча країну-агресора і без того мали виключити з організації. Членство в ПАРЄ призупинено після початку війни РФ проти України.
Колона з гуманітарним вантажем для мешканців Маріуполя, які вже майже два тижні без продуктів, води, тепла та електрики, залишається заблокованою росіянами.
Уряд готує законопроєкт з повним переформатуванням економічної моделі України на час війни. Його має підтримати парламент. Що зміниться у податковій системі – розповів Шмигаль.
Колона російських військових рухається із Миколаївської області у бік Херсона. В ОДА не відкидають провокацію.
Володимир Зеленський заявив, що деякі країни НАТО залякали себе, не бажаючи допомогти Україні. Тоді як нашій державі потрібні довгострокові гарантії безпеки.
Внаслідок авіаудару російських окупантів у районі телевежі на Рівненщині загинули 20 людей.
Зеленський призначив Олександра Павлюка головою Київської обладміністрації, Едуарда Москальова – командувачем ООС.
Секретар РНБО вважає, що Україні потрібний оборонний союз із ядерною державою. Наприклад, із Британією.