Чим загрожує протистояння Сирського та Федорова
Михайло Федоров та Олександр Сирський не знайшли між собою спільної мови, що призвело до кризової ситуації.
У Пентагоні прокоментували публікацію в західних ЗМІ, у якій зазначалося, що з початком війни Ізраїлю проти ХАМАС поставки артилерійських снарядів в Україну суттєво скоротилися.
Парламент ПАР проголосував за закриття посольства Ізраїлю та розрив дипломатичних відносин між країнами.
Сімнадцятий Рамштайн зосередиться на забезпеченні українських сил можливостями, необхідними для самооборони, заявили у Пентагоні.
Європейський парламент вирішив відкрити офіс у Києві. У бюро вважають, що це посилить підтримку України.
Раніше Тегеран продемонстрував їх міністру оборони росії Сергію Шойгу під час його візиту у вересні.
У ЄС обговорюють пропозицію Чехії обмежити пересування російських дипломатів Шенгенською зоною. Це пов'язано із випадками виявлення шпигунів серед співробітників посольств.
НАТО може ухвалити рішення щодо постійного збільшення військової присутності у Косові у відповідь на зіткнення на півночі регіону у вересні.
У США наголосили, що Ізраїль не намагається знищити палестинський народ чи стерти Сектор Гази з карти світу.
Німеччині спростить працевлаштування для українських біженців. При цьому, тим, хто не захоче співпрацювати або відмовлятиметься від запропонованої роботи, можуть скоротити виплати.
В Орловській області рф було чути вибухи, повідомляють про знищений безпілотник. Також начебто збили БПЛА над Курською областю.
Що відомо про новообраного президента Аргентини Хав'єра Мілея – на інфографіці. Він підтримав Україну, хоче ліквідувати центробанк, легалізувати зброю та відмовитися від песо.
Турецьке судно Kafkametler, яке зникло 19 листопада під час шторму в Чорному морі, затонуло біля узбережжя Туреччини. На момент аварії на борту перебували 12 моряків.
Найбільше працевлаштованих українських біженців – у Польщі. Дані з інших країн Європи – на інфографіці.
Уряд Фінляндії вже сьогодні може ухвалити рішення про закриття кордону з росією з 22 листопада.
Роботу Джо Байдена схвалюють 40 відсотків виборців у США – це найнижчий рівень схвалення за час його президентства.
Північна Корея може запустити військовий супутник-шпигун вже найближчим часом. Про це заявив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік, посилаючись на дані розвідки.
В Ірані 19 листопада представили нову крилату ракету Fattah 2 із гіперзвуковим плануючим блоком (HGV).
Південь Бразилії накрили сильні дощі, через що в двох штатах загинули щонайменше п'ятеро людей.
Аргентина обрала своїм новим президентом лібертаріанця Хав’єра Мілея. Раніше він рішуче підтримав Україну.
За час війни Ізраїлю та ХАМАС загинули уже щонайменше 48 представників засобів масової інформації. З них більшість – палестинці.
Президент Туреччини Реджеп Ердоган звинуватив Захід у «хрестоносному імеріалізмі» через позицію західних країн щодо війни Ізраїлю і ХАМАС.
Громадянське судно, яке стояло на якорі неподалік турецького міста Ереглі, розламалося на дві частини через шторм у регіоні.
Міністерство закордонних справ тримає на особливому контролі ситуацію із захопленням цивільного судна у Червоному морі та з'ясовує, чи є серед заручників українці.
Високопоставлені прокурори США, Німеччини, Франції, Аргентини та Австрії прибули до Ізраїлю, щоб обговорити розслідування нападу ХАМАСу.
Єменські хусити захопили вантажне судно Galaxy Leader із міжнародним цивільним екіпажем, в тому числі українським.
Міністр закордонних справ Латвії Кріш'яніс Каріньш заявив, що готовий балотуватися на посаду Генсека НАТО, коли пост залишить Єнс Столтенберг.
Фінляндія направила до кордону з росією військових через наплив мігрантів. У пункті пропуску Вартіус вони допомагають зводити тимчасову огорожу.
Українець зі своїм адвокатом зміг виїхати до Білорусі, де перебуває разом із сестрою, своєю законною опікункою.
ЦАХАЛ посилив удари на півночі Гази. В ніч на 19 листопада винищувачі вдарили по багатьох цілях ХАМАС у містах Джабалія, Бейт-Лахія та районі Зейтун.
Українські військові заперечують це, наголошуючи, що сучасні літаки відгонять російську авіацію.