Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Причина скасування весняного призову в 2022 році - проведення загальної мобілізації військовозобов'язаних категорій громадян. Людей у ЗСУ зараз достатньо
За словами Столтенберга, найпростіший спосіб закінчити війну в Україні – це, щоб путін вивів свої війська. Але в НАТО реалісти й бачать, що він, як і раніше, має намір встановити контроль над Україною.
Країни НАТО домовилися посилити підтримку України, щоб допомогти їй захиститись від російської агресії.
Районний суд розглянув і задовольнив клопотання органів правопорядку про арешту та передачу в управління майна дружини кума володимира путіна.
У ЗСУ вважають, що росія може спробувати ще раз організувати наступ на Київ, щоб мати змогу диктувати свої умови.
Російські окупаційні війська пошкодили всі заклади охорони здоров'я на підконтрольних Україні територіях Луганської області.
Олексій Арестович поділився власними міркуваннями, чому українська влада свідомо заперечувала наміри росії напасти на всю територію України.
Російські окупаційні війська продовжують вчиняти воєнні злочини на українській території, зокрема, ставлячи міни в лікарні.
Всесвітня організація охорони здоров'я готується до всіх сценаріїв розвитку подій в Україні, зокрема до хімічних атак.
Українські військовослужбовці Сил спецоперацій захопили техніку російських окупаційних військ, яка відповідає за знищення повітряних цілей.
Німецька розвідка перехопила радіопереговори, що підтверджують причетність російських військових до вбивств мирних жителів у Бучі.
Російська служба доставки відключили відеотрансляцію зі своїх відділень на кордоні з Україною через мародерство армії рф.
Арестович розповів, що з дев'яти оперативних напрямків, за якими наступав супротивник із початку війни, залишилося 2,5.
Українські військові на Херсонщині розбили артилерійський підрозділ окупантів – вони готувалися обстрілювати мирні населені пункти.
Російські окупаційні війська продовжують примусово вивозити маріупольців з лікарень на тимчасово окуповані території України.
Російська армія втратила 18,9 тисячі військових, майже 700 танків, під дві тисячі бойових броньованих машин.
У Пентагоні заявили, що путін все ще не досяг жодної своєї мети в Україні, і тому Україна може виграти війну.
Російські війська відійшли від Києва та Чернігова, щоб потім зосередити наступ на сході України, підтвердили у Пентагоні.
Росія продовжує готувати наступ на Сході України. Її війська обстрілюють Попасну, намагаються прорвати оборону у районі Новотошковського.
Відновлення залежить не тільки від чиновників і центральної влади, а також залежить від усіх керівників на місцевому рівні, від політичної та бізнес-спільнот.
Росіяни та їхні поплічники в Енергодарі Запорізької області почали створювати фейкові органи влади.
Тільки за попередніми оцінками в Маріуполі за місяць блокади загинуло 5 тисяч людей, з яких приблизно 210 – діти.
Президент України підкреслив, що ембарго на постачання російської нафти все одно буде застосовано.
Трагічні кадри з територій, які постраждали від російського вторгнення, мають стати останнім агрументом для кожного росіянина, заявив український лідер.
6 квітня військовослужбовці країни-агресора здійснили артилерійський обстріл по житлових будинках у міста Балаклія Ізюмського району.
В системі МВС працюють 350 тисяч людей. Це рятувальники, поліцейські, представники національної гвардії, державної прикордонної служби.
Також підрозділи протиповітряної оборони на Сході України збили два російські літаки, крилату ракету та безпілотний літальний апарат ворога.
При цьому, колона з 11 автобусів для евакуації мешканців Мелітополя і Токмака, яка у середу виїхала з Запоріжжя, перебуває на блокпості окупаційних військ у місті Василівка.
Деякі країни на чолі з Німеччиною хотіли чіткіше визначити умови, за яких ЄС має назавжди відрізати себе від постачання російського вугілля.
Такі тимчасові обмеження необхідні для того, щоб фахівці мали змогу деблокувати об'єкти інфраструктури та зробити їх безпечними для повернення людей.