Кредит довіри вичерпується швидко: які виклики чекають на Михайла Драпатого
У перші місяці роботи Драпатого на посаді Головнокомандувача ЗСУ суспільство може не побачити ніяких змін.
На воєнному фронті модернізація національної оборони і збройних сил буде, в основному, завершена до 2035 року.
У Слідчому комітеті РФ заявили, що затримали в Ростовській області українця, причетного до «Правого сектору».
Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) РФ Елла Памфілова заявила, що опозиційний політик Олексій Навальний не зможе взяти участі у виборах президента в 2018 році.
Очевидці показали фото та відео урагану «Офелія», який накрив Ірландію, а також розповіли про свої відчуття.
У Києві відбуваються закриті переговори президентів України та Мальти, очікуються переговори в розширеному форматі.
В Іспанії робоча група розробляє комплекс заходів на випадок, якщо Каталонія все ж вирішить підтвердити незалежність.
Заступник постійного представника КНДР в ООН Кім Ін Рен заявив, що ситуація на Корейському півострові досягла «критичної точки» і в будь-який момент може початися ядерна війна.
Після інциденту станція «Парсонс-грін» була закрита, а територія навколо неї оточена, поліція проводила слідчі заходи.
У понеділок, 16 жовтня, Мосміськсуд РФ залишив під арештом майно вбитого в Києві екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова.
У Ідліб увійшла колона з приблизно трьох десятків бронемашин, в яких більше 100 військовослужбовців. У МЗС Сирії обурені тим, що відбувається.
Влада Іспанії вимагає роз’яснення значення «Декларації представників Каталонії», інакше уряд змушений буде вжити відповідні заходи.
Турецька заборона на прийом кораблів з портів Криму штовхає Росію на корекцію відносин між двома країнами.
У 2017 році до влади Німеччини з проханням про надання притулку звернулися понад 600 турецьких чиновників.
Новим генеральним директором Організації ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО обрано колишній міністр культури Франції Одрі Азула.
СБУ змінила своє рішення про заборону в'їзду в Україну іспанським журналістам Памплієзі й Састре.
Угорській стороні було детально роз'яснено зміст освітньої реформи і представлені аргументи про безпідставність побоювань щодо забезпечення прав угорської меншини.
Керівник південнокорейського технологічного гіганта Samsung заявив, що піде у відставку після скандалу.
Створення Європейської прокуратури є важливим кроком для європейської співпраці в правоохоронній сфері, допоможе нам захистити гроші наших платників податків.
Український делегат в ПАРЄ Береза прокоментував ухвалену асамблеєю резолюцію щодо освітнього закону.
Туреччина закрила свої порти для торгових суден, що прибувають з анексованого Росією Криму.
Український делегат в ПАРЄ розповів, які країни допомогли ухвалити резолюцію щодо мовної статті закону «Про освіту».
Про які процеси в європейській політиці можуть свідчити заяви президента Чехії Мілоша Земана щодо анексії Криму як «завершеної справі».
В оприлюдненій американським зовнішньополітичним відомством заяві йдеться про те, що США мають намір припинити своє членство в ЮНЕСКО та заснувати наглядову місію при організації.
В українській делегації в ПАРЄ прокоментували підсумки дебатів в рамках ПАРЄ з приводу 7 статті нового закону про освіту.
Попри військову агресію й анексію Криму, Росія залишається найбільшим зовнішньоекономічним партнером України.
Член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи розповів, через що не вдалося заблокувати низку шкідливих поправок у резолюції щодо освітнього закону.
Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі заявив про необхідність зміцнення обороноздатності країни на тлі військової загрози з боку РФ.
Представники України в Раді Європи оцінили шанси Росії повернутися до ПАРЄ після ухвалення резолюції Ніколетті.
Компанія має намір внести зміни до механізму публікації політичної реклами перед виборами до Конгресу США восени 2018 року.
Румунська Національна рада з питань телебачення і радіо відмовив у видачі ліцензії на мовлення на території країни російського телеканалу РТР.