В ЮНЕСКО обрали нового гендиректора

Читать на русском
Новим генеральним директором Організації ООН з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО обрано колишній міністр культури Франції Одрі Азула.

Новим гендиректором ЮНЕСКО обрано колишнього міністра культури Франції Одрі Азулай.

Про це повідомляє прес-служба організації, передає «Слово і Діло».

Карпатські ліси увійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКОСтатус всесвітньої спадщини забезпечує пріоритетність у залученні фінансових коштів для підтримки об'єктів, занесених до списку.

Азулай отримала 30 голосів на свою підтримку у вирішальному турі голосування. За підсумками першого туру виборів глави ЮНЕСКО на початку тижня ніхто з кандидатів не отримав абсолютної більшості голосів підтримки. Всього в голосуванні взяли участь 58 членів виконавчої ради організації.

Кандидатура Азулай буде представлена ​​на затвердження гендиректору ЮНЕСКО 10 листопада.

Країни-члени ЮНЕСКО представили дев'ять кандидатів на цю посаду: Полад Бюльбюглу (Азербайджан), Цянь Тан (Китай), Мушира Хаттаб (Єгипет), Одрі Азулай (Франція), Хуан Альфонсо Фуентес Сорія (Гватемала), Салех аль-Хаснаві (Ірак), Вєра Ель-Хурі Лакоїль (Ліван), Хамад бін Абдулазіз Аль-Каварі (Катар), Фам Сан Чау (В'єтнам).

Азулай з лютого 2016 року по травень 2016 року обіймала посаду міністра культури Франції.

Як раніше повідомлялося, 12 жовтня Сполучені Штати заявили про припинення членства в ЮНЕСКО. Слідом за США про початок підготовки виходу з організації заявив Ізраїль.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: