Путін у яблуках. Колонка Леоніда Швеця
У Кремлі побоюються, що значна кількість росіян могла проголосувати за партію Яблуко, яка пропагує ідеологію миру без війни.
Народний депутат Віталій Барвіненко не виконав обіцянку забезпечити комп'ютерами школу села Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області.
Льодові затори в Керченській протоці створили серйозні труднощі в забезпеченні анексованого Криму вантажами, оскільки пороми не можуть ходити через протоку.
ФІФА має намір провести Чемпіонат світу з футболу 2026 року в декількох країнах - двох, трьох, або чотирьох.
Російська сторона запевнила організаторів Євробачення, що не влаштує провокацій на конкурсі в Києві.
Київська міська держадміністрація попросила київські готелі не завищувати ціни на проживання на час Євробачення.
Нідерланди зажадали від української сторони відновити пошукові роботи на місці катастрофи MH17.
Обстріл житлового району Авдіївки припинився, в результаті атаки один мирний житель загинув, ще один отримав поранення.
Міністерство соціальної політики може в майбутньому дещо змінити критерії для отримання субсидій.
Експерт пояснив, навіщо РФ розпочала раптові військові навчання на кордоні з Україною, та пояснив, на що сподіваються в Кремлі.
Україна готова почати тестувати стандарт зв'язку 5G спільно з Європейським союзом. Розширення доступу до широкосмугового інтернету в Україні оцінюється в плюс € 4-6 млрд до ВВП в рік.
Завтра, 17 лютого, в Україні буде хмарно з проясненнями, опади не прогнозуються. Очікується похолодання, вночі на сході країни до - 17°С. Вітер: південно-західний, 5-10 м/с.
Аграрії готові будувати вагони для залізничних перевезень своїх вантажів самостійно, за умови, що «Укрзалізниця» надасть їм 30% знижки на тариф.
«Слово і Діло» проаналізувало публічні заяви начальника управління спецрозслідувань ГУ Генеральної прокуратури України Сергія Горбатюка, що відповідає за розслідування справ щодо розгону та розстрілу Євромайдану.
Голова Комітету економістів України прояснив ситуацію щодо нібито вимоги МВФ скасувати розстрочку на оплату комунальних послуг.
ПАТ «Укрзалізниця» у період із вересня до грудня 2016 року здійснило 32 демонстраційні поїздки локомотива General Electric TE33А, які були виконані відповідно до договору між УЗ та американською компанією.
Станом на 1 лютого 2017 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 429 тисяч безробітних.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у четвер заявив, що Альянс ухвалив рішення посилити присутність військових сил у Чорному морі, яке матиме оборонний характер.
Із 95 мінімально необхідних відсотків вакцинацію від кору пройшли лише 45,5 відсотків українців.
Білоруська держкомпанія «Білорусьнафта» придбала 80 тис. тонн (близько 600 тис. бар.) нафти з Ірану. Ця угода стала першою для Мінська з купівлі іранської нафти.
Україна отримала попередження від Європейської мовної спілки щодо підготовки до пісенного конкурсу «Євробачення» й графіка його проведення.
Незважаючи на всю незграбність спроб Кремля розгойдати ситуацію в Україні, зібравши третій Майдан, він може статися, лише якщо в річницю розстрілів Небесної Сотні в Києві дійсно проллється кров, вважає журналіст Максим Кречетов.
Експерт з енергетичних питань оцінив рішення Кабміну запровадити надзвичайний стан в енергетиці та припустив, коли почнуться віялові відключення.
Найбільший український аеропорт Бориспіль робить вигідну пропозицію новим авіакомпаніям, яка полягає в отриманні в перший рік польотів знижки в розмірі 75% портових зборів.
В Росії розповіли, скільки ще «гумконвоїв» планують відправити на Донбас. Черговий так званий конвой може вторгнутися на схід нашої країни вже в лютому-березні.
Блокада Донбасу вкрай негативно позначилася на ринку праці цього регіону, що змушує місцеве населення вступати до лав російських окупаційних військ.