Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Президент Петро Порошенко задекларував понад 1 мільйон гривень процентного доходу від вкладів в Міжнародному інвестиційному банку.
Директор НАБУ звинуватив депутатів та державних діячів у тому, що вони приходять на судові засідання й починають тиснути на суддів публічно.
Міністерство охорони здоров'я України розглядає можливість включення до національного календаря щеплень ще декількох вакцин.
В Антикорупційній прокуратурі повідомили про повернення назад до прокуратури подання на члена парламенту Дениса Дзензерського.
Загалом Нацагентству передали 22 транспортних засоби, конфіскованих у рамках розслідування «справи Клименка».
Директор Антикорупційного бюро зазначив, що фігуранти розслідування щодо рюкзаків Нацгвардії не чекали обшуків.
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ висловив бажання відвідати Крим, розглянути можливість сприяння представникам кримськотатарських ЗМІ.
Данилюк зазначив, що тінь вбиває конкуренцію, тому, щоб купувати дешевше, потрібно це робити не шляхом уникнення податкових платежів до казни, а через створення нормальних умов для конкуренції.
Федеральна служба безпеки Росії знайшла в Криму патрони до травматичної зброї в двох громадян України. Боєприпаси направлені на експертизу.
За 2017 рік військові отримали понад 600 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, понад 250 одиниць приладів нічного бачення та інших сучасних зразків озброєння.
На ракетні війська та артилерію припадає понад 70 відсотків боєвих вогневих завдань на Донбасі.
У жовтні у Верховній Раді зареєстрували 110 законопроектів, більшість із яких подали народні депутати. Розказуємо, хто саме.
Ірина Фріз вважає, що позиція МЗС Сербії щодо посла України Олександра Александровича зумовлена вказівками Кремля.
РФ мотивує відмову тим, що всі незаконно заарештовані є кримцями, а значить, «набули російського громадянства» внаслідок анексії півострова.
Українські антикорупційні органи проявляють наразі серйозну активність. Але чи не є вона вибірковою? Що засвідчила справа проти сина Авакова, міркували експерти.
Умовами для четвертого перегляду програми є ухвалення закону про приватизацію, створення антикорупційного суду та врегулювання питання з цінами на газ.
Еміль Курбедінов та Едем Семедляєв є одними з провідних кримських адвокатів, що спеціалізуються на політичних справах.
Дональд Трамп назвав ганьбою розслідування втручання Росії в американські вибори восени 2016 року та участь у ньому опонентів із Демократичної партії.
Адам Осмаєв не дорікає українським спецслужбам через убивство Аміни Окуєвої, бо в Україні йде війна.
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства голови фракції БПП Сєвєродонецької міської ради, радника мера Сергія Самарського. Головна версія вбивства – політичні мотиви.
Печерський районний суд Києва продовжив розгляд клопотання ГПУ про надання дозволу на заочну процедуру досудового розслідування щодо Віктора Януковича.
На вулиці Барселони в четвер увечері, 2 листопада, вийшли десятки тисяч людей з вимогою звільнити заарештованих колишніх каталонських міністрів.
Увечері, 2 листопада, був убитий голова фракції Блоку Петра Порошенка Сєвєродонецької міської ради Сергій Самарський.
Українська делегація на нараді ОБСЄ з питань людського виміру закликала відхиляти доповіді та інші документи Росії, у яких Крим згадується як частина її території.
В Іспанії прокурори подали запит на видачу європейського ордера на арешт Карлеса Пучдемона та ще чотирьох ще членів його усуненої влади. Всі п’ятеро не з’явилися до суду в Мадриді.
В адміністрації Дуди пояснили, що робочий візит буде з метою проведення переговорів з керівництвом України та представниками ОБСЄ.
Сербський політик звинуватив українського дипломата в образі сербського народу. Воїслав Шешель також закликав уряд вислати з країни українського посла.