Законотворча діяльність парламенту: хто найчастіше реєстрував законопроекти у жовтні?

Читать на русском

За період із 1 по 31 жовтня у Верховній Раді України зареєстровано 110 проектів законів, більшість з яких подали народні депутати. За ними значаться 83 законодавчих ініціативи. Кабінет міністрів вніс 18 проектів документів, Адміністрація президента – 9.

Уже традиційно більшість авторів законопроектів, зареєстрованих за місяць у парламенті, належать до «Блоку Петра Порошенка». Депутати від цієї фракції значаться в авторах 47 документів. 36 проектів законів подав «Народний фронт», 18 – Радикальна партія Олега Ляшка.

Далі кількість законопроектів іде не за порядком зменшення кількості депутатів у фракціях. 14 законопроектів за жовтень на рахунку «Опозиційного блоку», 13 – «Самопомочі», 11 – «Батьківщини» та груп «Воля народу» й «Відродження».

Набалакали сім мішків: хто з посадовців був найщедрішим на обіцянки у жовтніЖовтень був багатим на політичні події. А державні мужі, як завжди, не скупилися на обіцянки. «Слово і Діло» з'ясувало, хто ж найбільше наобіцяв українцям у жовтні.

Щодо депутатів, які є лідерами за кількістю зареєстрованих законпроектів, то найбільше їх (по 7) у Михайла Довбенка (БПП), Віктора Галасюка (РПЛ) і Михайла Головка (позафракційний).

По 6 проектів законів подали Сергій Каплін, Роман Мацола, Андрій Шинькович (БПП), Ігор Бриченко, Тарас Кремінь (НФ), Сергій Рибалка (РПЛ) та Олександр Дубінін (позафракційний).

Нагадаємо, у вересні в українському парламенті зареєстрували загалом 76 законодавчих ініціатив.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...