Гори, Кремль, гори: чи варто Україні бомбити Москву
Українська балістика може допомогти знищити низку важливих цілей на території Москви, зокрема Кремль чи Останкінську телевежу.
Антикорупційний суд задовольнив частково клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до підозрюваних.
Місія МВФ насамперед оцінюватиме прогрес України у реформах в галузях податково-бюджетної політики, управління та грошово-кредитної політики.
У низці областей України цього року збільшилося промислове вирощування культур борщового набору.
У Стамбулі завершилися переговори щодо продовження Чорноморської зернової ініціативи. За їхніми підсумками стало відомо, що росія шантажує Україну, Туреччину та ООН виходом із угоди.
Апеляційна інстанція задовольнила скаргу прокурора САП на відмову в наданні дозволу на спеціальне розслідування стосовно олігарха.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування у справі.
У Брянській області безпілотник атакував нафтобазу, повідомляє місцева влада. Частково пошкоджено цистерну для зберігання нафтопродуктів.
Уряд Молдови поки не приєднуватиметься до заборони на імпорт деяких зернових та олійних культур із України.
У Стамбулі почалися переговори між Туреччиною, Україною, ООН та рф щодо продовження зернової угоди. Турецька сторона очікує, що угода буде пролонгована на 2 місяці.
Апеляційна інстанція залишила під арештом підозрюваного, але зменшила заставу вдвічі. Його підозрюють у справи дитсадка.
Експорт електроенергії до Європи – до яких країн і скільки постачає Україна. Зараз експорт іде до трьох країн.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для скасування рішення антикорупційного суду про цивільну конфіскацію нерухомості.
Апеляційна інстанція закінчила підготовку до розгляду скаргу на вирок, яким засудили до реального покарання екскерівника держпідприємства.
Антикорупційний суд частково підтримав прохання сторони захисту про призначення експертного дослідження у справі.
На першому етапі послуги єВідновлення допомогу отримають люди, чиї будинки потребують косметичного ремонту. Максимальна сума на відновлення одного об'єкта – 200 тисяч гривень.
Без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, обраного підозрюваному в організації юристу.
У 2022 році Україна отримала понад 495 млрд грн зовнішнього фінансування у рамках проєкту Світового банку.
За словами прем'єра, всі оборонні закупівлі поділять на дві категорії. Перша включатиме озброєння та техніку, а друга – продукти харчування.
У результаті ініціативи Туреччини перевірки суден почалися знову, і «зерновий коридор» знову запрацював».
Касаційна інстанція призначив засідання з розгляду скарги сторони захисту на вирок, оголошений колишньому керівнику державного об'єднання.
Повністю зруйновано чи пошкоджено під час війни цивільні аеропорти під Києвом, у Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Івано-Франківську, Вінниці, Одесі та інших містах.