Разумков Дмитро Олександрович

Разумков Дмитро Олександрович
  • Голова Верховної Ради України
  • Народний депутат України
  • Позафракційний
Читати про політика

Досьє

Народився 8 жовтня 1983 року в Бердичеві, Житомирської області.

Обіймав керівні посади в комерційному, державному секторах і політичні партії.

Працював в Міністерстві регіонального розвитку, службі віце-прем'єра, радником голови Кіровоградської обласної держадміністрації.

Спеціалізується на питаннях інформаційно-аналітичної роботи в сфері внутрішньої і зовнішньої політики держави, а також адаптації і впровадження політтехнологій для реалізації стратегій по формуванню громадської думки та іміджу.

З 2006 року Політтехнолог, політичний аналітик в сфері політконсалтингу і виборчих процесів.

У 2006-2010 роках був членом Партії регіонів. Вийшов з партії, коли Віктор Янукович переміг на президентських виборах 2010 року.

У 2010-2014 роках працював з Сергієм Тігіпком.

Директор Української політконсалтінговой групи і політтехнолог штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

У президентській компанії 2019 працював представником виборчого штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

У травні 2019 роки очолив партію "Слуга народу" замість Івана Баканова, який був призначений заступником глави Служби безпеки України.

Освіта

Навчався в Київському ліцеї № 38. 

Має дві вищі освіти. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» і Національний університет державної податкової служби за спеціальністю «Правознавство»

Рівень відповідальності