Липень: Росію заштормило. Колонка Леоніда Швеця
Липень змінив динаміку війни: росія посилила балістичні атаки, а Україна – удари вглиб території рф. Москва втратила очікувану підтримку США, а в Кремлі дедалі частіше говорять про затяжну кризу.
Незаконні збройні формування з початку доби в четвер, 8 лютого здійснили 4 обстріли в зоні проведення АТО, на Приазов'ї один український військовослужбовець отримав бойову травму.
В Одесі співробітниками Національної поліції був виявлений центр, в якому під виглядом «реабілітації» насильно утримувалися нарко- і алкозалежні люди.
Лисичанський міський суд виніс вирок бойовику ОРЛО, визнавши його винним в участі в терористичній організації.
У штабі АТО заявляють про здійснення обстрілу позицій українських прикордонників у Луганській області з території Росії.
Для військовослужбовців офіцерського складу за відсутності службового житла військова частина зобов'язана його орендувати або виплачувати компенсацію за винаймання.
Ситуація на сході країни станом станом на 06:00 8 лютого 2017 за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон про реінтеграцію Донбасу та передав документ на підпис президенту України Петру Порошенку.
Порошенко пообіцяв зробити все можливе для повернення затриманих у Російській Федерації, Криму та на окупованому Донбасі українців.
Керівник Міністерства оборони України Степан Полторак заявив, що цього року вже було закуплено приблизно 100 одиниць озброєння і військової техніки.
Білоруські миротворці готові увійти до складу місії на Донбасі. Олександр Лукашенко підтримує ідею розширення переговорної групи з врегулювання конфлікту на сході України.
Бойовики 17 разів порушили перемир'я. Зафіксовано черговий факт присутності російського озброєння на Донбасі. Підрозділом ППО було збито БПЛА російського виробництва «Орлан-10».
У Чорному морі, недалеко від Одеси, провели спільні маневри дві постійні морські групи НАТО.
Російські кібершпигуни, які намагаються вивідати секрети військових безпілотників та інших військових технологій США, хотіли хитрістю отримати адреси електронної пошти ключових контрактних працівників.
Збройні Сили України спільно з Нацполіцією та Союзом ветеранів Афганістану Луганщини здійснили передачу тіл двох загиблих на тимчасово непідконтрольну територію Луганської області.
Протягом дня 7 лютого на Донбасі угруповання бойовиків продовжували ігнорувати режим припинення вогню.
Про зазначений факт проінформований Бахмутський відділ поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області.
У 2018 році в першу чергу закуповуватимуть протитанкові засоби, безпілотні летальні апарати, антиснайперські комплекси й танки Оплот.
Мажоритарники Кіровоградської області обіцяли допомагати учасникам АТО й реформувати Збройні сили України.
Співробітника Служби зовнішньої розвідки України засудили до 6 років позбавлення волі за співпрацю з терористичною організацією ДНР.
Ситуація на сході країни станом станом на 06:00 7 лютого 2017 за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.
Під час допиту в суді екс-голова СБУ Валентин Наливайченко розповів, що Росія не чинила тиску на колишнього президента Віктора Януковича, й він здав Крим свідомо.
Кабінет міністрів затвердив оновлений перелік населених пунктів на лінії зіткнення та на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.
Торік на Донбасі зросла кількість жертв серед цивільного населення. ОБСЄ констатує скорочення відстані між позиціями сторін.
Губернатор Донецької області Павло Жебрівський повідомив про вибух невідомого предмета, через який постраждали діти.
Минулої доби зафіксовано 14 прицільних обстріли з боку загарбників. Троє українських воїнів поранені, ще один – отримав бойове травмування.
Двоє колишніх бойовиків здалися співробітникам Національної поліції Донецької області і розповіли про свою «роботу» в складі збройних формувань терористів.
Співробітники Служби безпеки України затримали жителя Києва за підозрою в організації організованого злочинного угруповання для незаконного відчуження нерухомості.
Кабінет міністрів України запропонував легітимізувати на рівні Збройних сил України традиційне привітання «Слава Україні! - Героям слава!».
У зоні проведення АТО 6 лютого двоє військових отримали поранення в результаті ворожих обстрілів.
Ситуація на сході країни станом станом на 06:00 6 лютого 2017 за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.