Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на засіданні Кабміну доповів, що йому прийшло кілька листів про внутрішні розбірки та корупцію в НАЗК.
За повідомленням італійських ЗМІ, на Донбасі по обидві сторони беруть участь добровольці з Італії.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що це буде перший крок в рамках процесу монетизації житлових субсидій.
Новий безпечний конфайнмент вже накрив старий «саркофаг» на Чорнобильській АЕС. Ввести його в експлуатацію планується у листопаді.
Руслан Зейтуллаєв був засуджений військовим судом РФ до семи років колонії. Однак у РФ вважають покарання недостатнім і відправили сфабриковане провадження на перегляд.
Секретар РНБО Олександр Турчинов наголосив на необхідності разом з усім світом докласти зусиль, щоб не допустити повторення страшної техногенної катастрофи.
З 42 лауреатів премії «Свобода писати» на момент нагородження 38 перебували у в'язниці. Більшість із них вийшли з в'язниці протягом 18 місяців з моменту нагородження.
Неофіційна робоча група, до складу якої входять члени міжнародних донорських організацій та експерти громадянського суспільства, розробила деякі пропозиції щодо створення цього суду.
ПАТ «Укрзалізниця» заявляє, що не здійснює ніякої діяльності на непідконтрольній території України.
Підрозділи сепаратистів обстрілюють позиції ВСУ уздовж всієї лінії розмежування на Донбасі, українським військовим доводиться відкривати вогонь у відповідь.
Церемонія кремації колишнього короля Таїланду Пуміпона Адульядета, який помер у жовтні минулого року, пройде 26 жовтня.
У Києві у вівторок ввечері, 25 квітня, на кордоні Подільського та Оболонського районів невідомий чоловік у камуфляжній формі поранив трьох людей з травматичного пістолета.
Інтернет-пошуковик Google змінить свій алгоритм так, щоб виключати з результатів пошуку посилання на фейкові новини та екстремістські висловлювання.
Президент США Дональд Трамп призначив нового директора Секретної служби США, яким став Рендольф Аллесс.
Влада Києва робить все можливе для того, щоб метрополітен продовжив свою роботу, незважаючи на реальні ризики, пов'язані з арештом всіх рахунків транспортного підприємства.
Тактико-спеціальні навчання на базі «Міжнародного виставкового центру», де в травні буде проходити пісенний конкурс Євробачення-2017 проводяться за підтримки СБУ.
Число імпортірованніх автомобілів в Україну зросло на 65 відсотки, а середня ціна імпортованої машини знизилася майже на 3 тисячі доларів.
Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий відновити військово-технічне співробітництво з Україною, але тільки на відповідних умовах.
Київська влада проведе експеримент щодо суміщення велосипедних доріжок зі смугою руху громадського транспорту, що дозволить розширити перелік велодоріжок.
Голова ПАРЄ Педро Аграмунт оголосить про свою відставку тільки після завершення візиту короля Іспанії в асамблею.
Національна енергетична компанія «Укренерго не припинятиме енергопостачання «ДНР», поки не буде завершено будівництво нової ЛЕП до Авдіївки.
Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель демонстрував «нерозуміння базових основ» торгівлі з Європейським союзом.
Глава Мінфіну Олександр Данилюк заявив, що США мають намір розширити присутність американського бізнесу в Україні і збільшити інвестиції.
До кінця 2017 вся мережа лідера ринку мобільних операторів буде модернізована і готова до переходу до наступного покоління стільникового зв'язку.
Ігор Насалик заявив, що Україна відновить постачання електроенергії на непідконтрольні території Луганської області, якщо вони погасять борг.
Вища рада правосуддя звільнила суддю Оболонського районного суду Києва Дмитра Камбулова, призначеного для розгляду справи екс-президента Віктора Януковича.
Голова Донецької ВГА Павло Жебрівський повідомив назви підприємств - боржників за електроенергію.
У напрямку Авдіївки бойовики застосовували 82-міліметрові міномети, гранатомети різних систем, кулемети великого калібру і стрілецьку зброю.
Співробітники СБУ вилучили в сірій зоні російські міни, виготовлені виключно для російських військових.
Ляшко заявив, що антикорупційний прокурор повинен піти у відставку, якщо САП і НАБУ не зможуть довести факти порушення ним законодавства.