Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
У США розкрили схему фінансування терористичного угруповання «Ісламська держава» через фіктивні транзакції на eBay.
У Києві в найближчі дні через підвищення температури повітря обмежать рух великовагового транспорту з 10:00 до 22:00.
Українські користувачі системи електронних платежів PayPal зіткнулися з проблемами при переказі грошових коштів зі своїх акаунтів на іноземні.
Жебрівський вважає, що без підживлення людським інтелектуальним ресурсом з України російська імперія загине.
З початку доби бойовики вже тричі відкривали вогонь по позиціях української армії на Донбасі, двоє військовослужбовців отримали поранення.
Щомісячний оклад військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на Донбасі, буде збільшений з вересня поточного року.
Путін вніс до Держдуми проект закону, який дозволить використовувати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та Україною.
Бойовики шукають в окупованому Донецьку колишніх диспетчерів аеродрому під керівництвом російського ФСБ.
Політолог пояснив, якої помилки припустилася влада в ході реалізації проекту «Стіна», і що змусить політиків завершити його.
Українці витрачають на продукти половину заробітку не тому, що мало заробляють, а тому, що багато їдять - Рева.
Один із районних судів столиці наклав арешт на нерухомість і автомобіль екс-співробітника Генпрокуратури Дмитра Суса.
Стрілянину розпочав 22-річний мешканець Полтави, внаслідок чого були поранені двоє чоловіків, один з яких помер на місці.
Президент США Дональд Трамп має намір оголосити режим надзвичайної ситуації через опіоїдну кризу.
СММ ОБСЄ відновила роботу камери спостереження на Донецькій фільтрувальній станції, яку вивели з ладу стрілецькою зброю.
Один із районних судів столиці обрав запобіжний захід останнім двом підозрюваним у справі розкрадання грошей проекту облаштування кордону з РФ.
В ніч з 10 на 11 серпня в квартирі двоповерхового житлового будинку в Ірпені Київської області стався вибух побутового газу.
Президент США Дональд Трамп вдячний президенту РФ Володимиру Путіну за вислання 700 американських дипломатів з Росії, оскільки Білий дім намагається скоротити витрати.
З 9 по 10 серпня роздрібні ціни на скраплений газ на АЗС України зросли на 10-49 копійок за літр.
Досудове розслідування триває. Після його закінчення обвинувальний акт разом з матеріалами кримінального провадження буде направлено до суду для розгляду по суті.
Один із районних судів столиці обрав запобіжний захід першим трьом затриманим за підозрою в розкраданні коштів проекту «Стіна».
Позбавлений українського громадянства колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі приїхав до Угорщини.
У прес-центрі штабу Антитерористичної операції розповіли про ситуацію поблизу лінії розмежування за десяту серпня.
Екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, може потрапити в Україну тільки після оформлення візи.
Медіаконсультант оцінив наміри Держспецзв’язку запровадити для українців обов’язкову реєстрацію SIM-карт.
Кабінет міністрів України прийняв рішення подати на ратифікацію угоду Верховної Ради про відновлення співпраці з США у сфері науки і технологій.
У центрі Львова в парку Хмельницького виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни.
Міністр у справах науки і технологій Венесуели Угбель Роа заявив про масштабну кібератаку на державну телекомунікаційну компанію Movilnet.
Президент США Дональд Трамп заявив, що, можливо, його застереження Північної Кореї про «вогонь і лють» було «мало жорстким».
Більшість поляків вважають, що Німеччина повинна виплатити компенсацію за шкоду, заподіяну Польщі під час Другої світової війни.
Глава Міністерства інфраструктури України Володимир Омелян очікує позитивного завершення переговорів з лоу-кост компанією Ryanair в 20 числах серпня.