П'ята весна. Колонка Леоніда Швеця
Україна зустрічає п'яту весну в умовах повномасштабної війни, яка співпала з війною на Близькому Сході. У чому відмінність настроїв весни-2026 – у колонці Леоніда Швеця.
Держкомтелерадіо внесло до переліку книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України та пропаганду насильства, 137 книг.
Держприкордонслужба затримала ще одного фігуранта розслідування Антикорупційного бюро про купівлю будівлі нової мерії Одеси.
Після того, як Саакашвілі вислали до Польщі, політик заявив, що має намір повернутися в Україну. Про те, чи чекати нового прориву кордону та нових протестів, розповіли експерти.
Слідчі Генпрокуратури отримали доступ до деяких документів Антикорупційного бюро у справі про пропозицію хабара детективу.
Прокурору ДНР, який брехав, що малайзійський Боїнг збили українці, дали 8 років тюрми. Колишнього українського силовика визнали винним.
Через три з половиною роки обіцяний Мисиком Центр виявлення природних здібностей у дітей із раннього віку перебуває на етапі підготовки до створення.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що питання членства України в Альянсі може бути розглянуте після проведення Києвом реформи у сфері оборони.
В Одеській мерії заявляють, що міський голова повернувся в Україну для проведення слідчих дій.
У справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича допитують колишнього депутата Держдуми Іллю Пономарьова, а наступного тижня відбудеться допит президента Петра Порошенка.
Державна міграційна служба затримала в аеропорту Бориспіль мера Одеси Геннадій Труханова, якому НАБУ повідомило про підозру.
Меру Одеси Геннадію Труханову повідомили про підозру, однак чиновника немає в Україні з кінця грудня минулого року.
Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити річну національну програму під егідою комісії Україна-НАТО на 2018 рік.
Слідчі Антикорупційного бюро отримали тимчасовий доступ до інформації по рахунках в банку водіїв нардепа від Радикальної партії.
На честь Дня закоханих Слово і Діло вирішило нагадати, хто з українських політиків чи їхніх дітей зіграв весілля минулого року. Ну й трошки – про розлучення.
Засоби масової інформації спростували заяву нардеп Ігоря Луценка про літак Петра Порошенка, який вивіз Михеїла Саакашвілі до Польщі.
12 лютого Саакашвілі в одному з київських ресторанів затримали люди в камуфляжній формі, а згодом з’ясувалося, що політика вислали до Варшави.
Щорічні е-декларації за 2017 рік подали вже понад 61,5 тисяч держслужбовців. Черговий етап подання декларацій розпочався з 1 січня 2018 року і триватиме до 1 квітня цього року.
Суддя Подільського райсуду Києва Наталія Неганова незаконно виносила рішення про запобіжний захід у вигляді взяття під варту учасників Євромайдану.
Між президентами України і Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним відбулася телефонна розмова.
До офісу екс-президента США Барака Обами у вівторок, 13 лютого, прийшов конверт з білим порошком.
У США очікують посилення російської пропаганди і кампаній у соціальних мережах, збільшення фейкових новин перед виборами в Конгрес у 2018 році.
Колишнього заступника керівника департаменту з особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитра Суса взяли під варту без можливості внесення застави.
У справі про затримання Борислава Розенблата співробітниками НАБУ на борту літака, суд став на бік нардепа і визнав його потерпілим.
Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер поставив завершення бойових дій в Україні у пряму залежність від вибору Кремля.
Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс 13 лютого оголосив про формування нового уряду країни. Так, президент призначив урядового представника Нікоса Хрістодулідіса.
В Антикорупційному бюро підтвердили інформацію про пред'явлення підозр чиновникам Одеської міськради у справі будівлі нової мерії.
Чому мери міст виконують квартирні обіцянки краще за міністрів, коли добудують військове містечко в Широкому Лані та гуртожитки для контрактників, розбиралося Слово і Діло.
Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що країна не відмовиться від своєї політики щодо українського закону про освіту без юридичних гарантій.
Закон про реінтеграцію Донбасу мав би зрушити з місця й процес мирних перемовин щодо врегулювання конфлікту на сході України. Однак офіційно всі зацікавлені сторони міцно тримаються за мертві Мінські угоди. Про що це може свідчити – в матеріалі політолога Олександра Радчука.