«Рейкова війна»: чому росіяни почали бити по залізниці
Російські війська хочуть перерізати військову логістику та влаштувати терор для цивільних українців.
Глава держави наголосив на важливій ролі Кравчука, Кучми та Ющенка як президентів України в різні часи становлення української держави.
Столичний райсуд обрав запобіжний захід ще двом підозрюваним у справі про заволодіння мільйонами Ощадбанку.
Російський монополіст просить арбітраж ухвалити рішення про виплату грошового відшкодування та застосування інших засобів правового захисту.
Краще за всіх виконує обіцянки мер Вінниці Сергій Моргунов, а найбільше діяльністю мера задоволені жителі Харкова.
Столичний райсуд відправив під варту економіста ПАТ Креатив Груп у справі про заволодіння 20 мільйонами доларів.
Присудження Європарламентом премії імені Андрія Сахарова Олегу Сенцову, в'язню Кремля, наблизить його звільнення, впевнений президент Петро Порошенко.
Загорій не виконав і чверті обіцяного. За рік йому потрібно перекрити офшори, а також спростити оподаткування для малого й середнього бізнесу.
Столичний райсуд узяв під варту ще одну працівницю «Креатив Груп», яку підозрюють у причетності до заволодіння коштами держбанку.
Європарламент схвалив проект резолюції, який передбачає посилення санкцій проти Росії у разі загострення ситуації в Азовському морі.
Столичний райсуд заарештував першого підозрюваного в причетності до заволодіння двома десятками мільйонів доларів держбанку.
Раніше суд Криму засудив Панова у справі українських диверсантів до восьми років колонії суворого режиму.
Антикорупційний прокурор просив суд відсторонити від посади начальника управління Держприкордонслужби.
Міліція затримала українського журналіста й видавця Миколу Балабана, який приїхав на форум до Мінська.
Угорські політичні партії та організації Румунії написали спільну заяву в ООН на захист угорців Закарпаття.
Сенцов став лауреатом премії Сахарова. За словами журналістів, більшість в Європарламенті підтримує кандидатуру українського режисера.
Лауреатом премії імені Андрія Сахарова За свободу думки за 2018 рік став український політичний в'язень Кремля, режисер Олег Сенцов.
Столичний суд підтримав клопотання антикорупційних прокурорів про продовження запобіжних заходів Олександру Карамушці і його спільниці.
Григорій Заболотний, народний депутат від Блоку Петра Порошенка, виконав лише три обіцянки з 11.
Дводенний форум пройде в Гомелі. Завтра в ньому участь візьмуть президенти Лукашенко та Порошенко.
У анексованому Росією Криму в 2018 році шість людей стали жертвами окупаційного режиму з летальним наслідком.
Народний депутат Сергій Березенко не підтримав у першому читанні проект нового Виборчого кодексу.
Перший аукціон мав відбутися 24 жовтня, однак тендер був скасований у зв'язку з тим, що заявку подав лише один учасник.
Столичний райсуд 25 жовтня розгляне клопотання антикорупційних прокурорів про арешт підозрюваних у заволодінні коштами держбанку.
Голова італійського уряду Джузеппе Конте в Росії заявив, що антиросійські санкції необхідно скасувати.
Американська преса пише, що розмови президент США по особистому телефону постійно прослуховують шпигуни.
Мати богословську освіту, знати церковні канони, мати досвід управління не єпархією, а досвід управління церквою - вимоги до майбутнього очільника УПЦ.
Європарламент пропонує призначити спеціального представника ЄС з питань Криму і Донбасу, а також розширити мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і на Азовське море.
Уряд погодив проекти указів президента про звільнення голів Київської, Луганської, Черкаської та Чернівецької ОДА.