Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
Колектив Національної академії державного управління при президентові України закликає Володимира Зеленського не поспішати із передачею закладу під управління Міністерства освіти і науки.
Сьогодні о 21.45 на каналі «1+1» у ток-шоу Право на владу ведуча Наталія Мосейчук разом із гостями студії говоритимуть про те, як вплине на економіку карантин вихідного дня.
В нормандському форматі сторони можуть обговорити тільки безпекові та гуманітарні питання, попри тиск Росії перейти до політичної частини врегулювання, вважає експерт.
Андрію Власенку, який, за словами нардепів, був призначений в ДПЗКУ за квотою Юлії Тимошенко, міністр економіки Ігор Петрашко призначив оклад в 230 тисяч гривень. Для цього Мінекономіки навіть видало два накази під одним номером, що може свідчити про підробку.
Протягом доби в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі бойовики не порушували режим припинення вогню.
ДП Антонов і ще п'ять авіапідприємств Кабмін хоче передати Міністерству з питань стратегічних галузей промисловості, яке ще тільки формується.
Поки підприємці б'ються над дилемою, чи законно Кабмін урізав їхнє право на ведення бізнесу, так і не прояснилося питання про запровадження НП через карантин.
В Україні в 11 населених пунктах повністю або частково заблоковано початок опалювального сезону.
Нові обмеження є спірними, але уряд має вплинути на бізнес, який відмовляється дотримуватися правил, бо їх почнуть ігнорувати всі, вважає експерт.
В ОПУ заявили, що питання з безвізом, яке виникло після рішення КСУ, закрите. Скасування або зупинки безвізу не буде.
За будь якої влади в США Україна отримувала підтримку за кількома програмами. Зокрема, за військовою — від початку війни на Донбасі було виділено понад 447 млн доларів.
Президент Литви Гітанас Науседа планує відвідати Україну наприкінці 2020 року і зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.
Кілька суддів Конституційного Суду України отримали позитивні попередні тести на COVID-19.
В Україні готові виробляти обладнання для забезпечення киснем ліжок для пацієнтів з коронавірусом.
Зменшення шкільного віку може обговорюватися після того, як концепція «Нової української школи» пройде повний цикл пілотування, вважає експерт.
Андрій Власенко був призначений в ДПЗКУ на наступний день після того, як Батьківщина дала голоси за бюджет 2021.
Обов'язки голови Верховної ради Дмитра Разумкова на пленарних засіданнях на період його хвороби можуть виконувати його заступники.
УЗ збільшить кількість воєнізованої охорони в приміських поїздах для додаткового контролю дотримання карантину.
За добу у МВС виявили 485 нових інфікованих коронавірусом, одна людина померла. У ЗСУ - майже 200 нових хворих.
Робоча група у ВР планує перейти до підготовки первинного проєкту закону про парламентську опозицію з 16 листопада.
З 12 листопада відновлено пропуск в двох пунктах на україно-молдовському кордоні Бесараб’яска – Серпневе та Нові Трояни-Чадир-Лунга.
Керівники антикорупційних органів у жовтні заробили від 150 тисяч до майже 400 тисяч гривень.
Орієнтовні дати, кількість і вартість постачання в Україну вакцини від COVID-19 в рамках глобальної ініціативи COVAX стануть відомі 19 листопада.
Президент Володимир Зеленський і глава ОПУ Андрій Єрмак перебувають в Феофанії з легкими симптомами коронавірусу.
Заборгованості по зарплатам на державних шахтах тягнуться з вересня, а уряд планує виділити ще 1,4 млрд грн на прострочені виплати шахтарям.
В Україні на середину листопада епідеміологи не виявили циркуляції вірусів грипу, проте фіксуються випадки ГРВІ.
Політичні заяви щодо карантину «вихідного дня» лунатимуть в регіонах, де відбудеться другий тур місцевих виборів, однак постанову Кабміну оскаржувати в судах ніхто не буде.
В Україні буде карантин вихідного дня, по суботах і неділях працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки, банки, АЗС. Що про це думають в соцмережах.
НАЗК через рішення КСУ не може направляти запити в різні установи, щоб перевірити фінансові звіти політичних партій.
МОЗ очікує, що карантин вихідного дня допоможе призупинити зростання захворюваності на COVID-19 в Україні.