Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
Рада попередньо схвалила скасування заборони на приватизацію великих держпідприємств, запроваджену через карантин.
Найбільше обіцянок виконали представники Слуги народу та Голосу, а найбільше провалили – ОПЗЖ та Батьківщина.
Новий голова Державної митної служби Павло Рябікін готує кадрові перестановки в регіональних митницях. Він їх здійснить найближчим часом.
У Києві за минулу добу підтвердили 343 нових випадки COVID-19. Загальна кількість хворих з початку пандемії наближається до 130 тисяч.
За два місяці зросла кількість українців, що бажають відправити у відставку президента, Раду і Кабмін. Такими є результати соцопитування.
Владислав Криклій запевнив, що Україна не буде імпортувати бітум для будівництва доріг з Росії.
Верховна рада у четвер, 4 лютого, ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про фінансовий лізинг.
Канцлер Австрії закликав регулятора ЄС не табуювати заявки від COVID-вакцин Китаю і Росії, якщо вони їх подадуть.
У Британії проведуть дослідження імунних відповідей при поєднанні доз COVID-вакцин компаній Pfizer і AstraZeneca.
Юрій Бойко виконав 65 обіцянок, його колега по фракції Вадим Рабінович – 25 обіцянок, Віктор Медведчук і Тарас Козак – по 2.
Група американських сенаторів виступає за посилення санкцій проти російського газопроводу Північний потік-2, які планують запровадити для захисту енергетичної безпеки Європи, а також у зв’язку з грубими утисками опозиціонерів в Росії.
Міністри закордонних справ країн Великої сімки засудили військовий переворот, що стався у М’янмі в понеділок, та закликали військових, котрі захопили владу в країні, негайно відновити діяльність демократичних інституцій.
Латвія та Естонія підтримують Україну у питанні боротьби із російською дезінформацією та пропагандою, зокрема, і в ситуації із запровадженням санкцій РНБОУ проти телеканалів, пов’язаних із кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком.
Сполучені Штати та Російська Федерація подовжили дію договору про обмеження стратегічного наступального озброєння (СНО) до 2026 року. 27 січня документи ратифікували у Москві, а 3 лютого підписали у Вашингтоні.
Український військовослужбовець, який зник в районі проведення ООС наприкінці січня, знаходиться у полоні бойовиків. Окупанти оприлюднили декілька відео, на якому змушували чоловіка ображати Україну.
На складах українських теплоелектростанцій продовжують зменшуватися запаси вугілля. Якщо така тенденція продовжуватиметься, то це може призвести до загальносистемної аварії в об’єднаній енергосистемі.
Адміністрація 46-го президента Сполучених Штатів Джо Байдена призупинила виведення 12 тисяч американських військовослужбовців з території Німеччини.
Голосування за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики можуть знову винести у сесійну залу парламенту вже наступного тижня.
Впродовж останньої доби Міністерство внутрішніх справ України отримує інформацію про можливі силові провокації в Україні з боку внутрішніх та зовнішніх сил через запровадження санкцій проти проросійських телеканалів.
Президент України Володимир Зеленський у середу, 3 лютого, провів зустріч із послами країн Великої сімки, під час якої сторони обговорили запровадження санкції проти телеканалів ZiK, NewsOne та 112-Україна.
На сайті ВР зареєстрований проєкт постанови про звільнення Олега Уруського з посади віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості.
Наслідки запровадження санкцій ми спостерігатимемо в судах, а також невдовзі дізнаємось, якою буде відповідь з боку Росії.
Зеленський після рішення притиснути Медведчука немов знову знайшов хребет, який з нього останнім часом, здавалося, вийняли.
У штаті Айдахо, США, три військових льотчики загинули під час аварії вертольота. Борт впав в горах під час снігопаду.
Американська вакцина Moderna коштує 25-37 доларів за дозу, вакцина компаній Pfizer і BioNTech – 16-19,5 доларів.
На Донбасі проведуть інспекцію позицій українських військових. В ході перевірки оцінять стан готовності сил і засобів, задіяних в ООС.
Запроваджені через пандемію локдауни призвели до потепління на планеті. Причиною стало зниження соцактивності населення у 2020 році.
Україна серед пріоритетних країн, які будуть отримувати вакцину від коронавірусу в рамках глобальної ініціативи COVAX.
У Слузі народу пропонували встановити прожитковий мінімум в розмірі щонайменше 40 відсотків від середньої зарплати, в ОПЗЖ і Батьківщині – не нижче фактичного рівня.
На сайті Слово і діло можна порівняти, як українські політики виконують обіцянки. Наприклад, Ярослав Железняк виконав більше, ніж Ярослав Юрчишин.