Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Влада Угорщини ухвалила повернути обов'язковий маской режим у громадському транспорті вже з 1 листопада.
Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію телеведучого та продюсера Ігоря Кондратюка про повну заборону концертів артистів із Росії.
Хакери з угруповання Grief, яке пов’язують із Росією, атакували Національну стрілецьку асоціацію США.
Швейцарія розширила персональні санкції у зв'язку з окупацією Криму Росією. У список потрапили вісім осіб.
ЄС зобов'язав Польщу платити по 1 млн євро на день, через те, що вони не призупинили діяльність дисциплінарної палати Верховного Суду.
Болгарія внесла Україну до списку країн червоної зони. Тому українцям буде обмежений в'їзд до країни з суботи, 30 жовтня.
В Україні заявили про дефіцит вугілля на державних ТЕС, тому з 1 листопада Україна відновить імпорт електроенергії з Білорусі.
Президент РФ Володимир Путін доручив компанії «Газпром» збільшити постачання блакитного палива до сховищ у Європі після того, як завершиться закачування газу до підземних сховищ РФ.
У районі містечка Хіршванг-ан-дер-Ракс Австрії трапилась одна з найбільших лісових пожеж, яку колись реєстрували в Альпах.
Євросоюз виділив 60 млн євро допомоги Молдові - ці кошти мають піти на подолання газової кризи, яка склалася через затримки із продовженням контракту з «Газпромом».
За даними CDC, люди зі слабким імунітетом можуть потребувати додаткового щеплення через шість місяців після введення третьої дози вакцини Moderna або Pfizer.
Українці можуть в'їжджати до Данії без тесту на COVID-19 та самоізоляції при пред'явленні COVID-сертифікату ЄС.
Україна надала в борг природний газ для балансування газотранспортної системи Молдови. Республіка зможе використовувати його до 31 жовтня 2021 року.
В Італії після шторму пройшли сильні дощі. Підтопило частину острова Сицилія, де випала рекордна кількість опадів.
Ілон Маск став найбагатшою людиною в історії світу після того, як капіталізація Tesla перевищила 1 трлн доларів.
РФ прагне встановити в Європі ціни в 300-400 доларів за тисячу кубів газу - це має допомогти Москві зберегти поточний рівень присутності на газовому ринку Європи
Як зазначили в Агентстві публічної власності Молдови, нідерландський постачальник запропонував найкращі умови постачання.
У п'ятницю, 29 жовтня, МОЗ Латвії планує подати уряду запит щодо оголошення в країні мобілізації через ситуацію з коронавірусом, яку хочуть запровадити вже 2 листопада.
Комісія агентства ліків більшістю голосів схвалила внесення змін до сертифікатів щодо реєстрації вакцин.
Вже цієї осені виснаження та голодна смерть загрожують 23 мільйонам жителів Афганістану. Такий прогноз у ООН.
YouTube частково заблокував офіційний канал президента Бразилії Жаїра Болсонару, позбавивши його на тиждень можливості виступати з новими публікаціями.
На півночі Нігерії озброєні люди на мотоциклах убили щонайменше 18 людей у мечеті у штаті Нігер.
У Єгипті обирають назву для нової столиці країни, а також її логотип, гасло та візуальну айдентику.
Зараз позиція Росії виглядає, як використання газу президентом Росії Володимиром Путіним в якості політичної зброї
Втім, журналіст попередив, що поки Україна все ще в списку, але в Європі уважно стежать за ситуацією з коронавірусом в країні
У ВООЗ назвали три умови, за дотримання яких людство зможе подолати пандемію коронавірусу.
Віце-прем'єр додав, що компанія Energocom оголосила тендер на поставку блакитного палива, на який відгукнулися 7 постачальників.
Влада Польщі вирішила збільшити число військових, які патрулюють кордон із Білоруссю - незабаром безпеку забезпечуватимуть близько 10 тисяч військовослужбовців.
Україна отримала від Європейської комісії другий транш п'ятої програми макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро.
У Білорусі заявили про початок загальнонаціонального страйку, який має розпочатися з 1 листопада.