«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Голова МЗС Австрії заборонив міністру економіки Туреччини в'їзд до країни, оскільки запланований захід представляє загрозу для громадського порядку й безпеки Австрії.
Рада нацбезпеки і оборони України сьогодні, 10 липня, розгляне законопроект про реінтеграцію Донбасу.
При перетині кордону прикордонники затримали російського полковника, який воював проти України на Донбасі разом із «Моторолою» й «Гіві».
За її словами, НАТО для України не є панацеєю, але є можливістю розбудови держави за демократичними стандартами.
Бойовики обходять двори, переписують номери паспортів і телефонів жителів, номера і марки приватних автомобілів.
Депутат однієї з райрад міста Дніпро витратив майже три мільйони гривень на придбання іспанської квартири.
Кабмін почне реформу освіти в Україні в певні терміни, а кошти на впровадження змін будуть шукати як всередині держави, так і ззовні.
Україна веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшою вуглевидобувною компанією США – XCOAL Energy & RESOURCES.
У Києві в залах відпочинку підвищеної комфортності Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський з'явився безкоштовний Wi-Fi.
Керівник одного з департаментів Одеської міськради купив автомобіль БМВ вартістю, вдвічі нижчою за ринкову.
Напередодні останнього пленарного тижня літньої сесії Верховної Ради «Слово і Діло» проаналізувало, як добре виконують свої обіцянки народні депутати, доля недоторканності яких буде вирішуватися найближчими днями.
Влада Єгипту вирішила запровадити комендантську годину після серії терактів 7 та 8 липня, жертвами яких стали 23 військових і двоє співробітників МВС.
Луценко вважає, що процес створення в Україні спеціалізованого антикорупційного суду, де розглядали б справи проти високопосадовців, може затягнутися роки на три.
У Держдумі РФ розглянуть законопроект про позбавлення громадянства засуджених за тероризм і доповнять нормою, за якою українці публічно зможуть відмовитися від громадянства заради прийняття російського.
Політичний експерт розповів про результати реформи поліції за два роки та про те, як змінився рівень довіри до правоохоронних органів.
Ринок Camden Market складається з більш, ніж 1 тис. магазинів і кіосків. Він дуже популярний серед туристів.
Внаслідок дощів та повені в Центральному Китаї, що тривают з 22 червня, 12,2 мільйонів осіб опинилися в зоні лиха.
З метою ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів на Львівщині уперше почали зважувати сміття.
Під час зіткнень з протестуючими в німецькому Гамбурзі, де проходив саміт G20, постраждали близько 500 поліцейських.
Житло, яке отримали постраждалі, обладнано необхідною технікою, є посуд, постільна білизна, рушники.
Аеропорт «Бориспіль» анонсував на 10 липня прес-брифінг генерального директора Павла Рябікіна, на якому він планує повідомити про вимоги авіакомпанії Ryanair.
У польському місті Білосток евакуювали близько 10 тисяч людей через 500-кілограмову бомбу часів Другої світової війни.
У неділю, 9 липня, Ілон Маск продемонстрував новий електрокар Tesla Model 3, що зійшов з конвеєра.
Глава Верховної Ради України Андрій Парубій закликав генсека ООН Антоніо Гуттеріша розглянути питання про позбавлення Росії «права вето» в Радбезі ООН.
Мирне врегулювання ситуації, що склалася на Донбасі, залежить виключно від доброї волі Російської Федерації.
Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді приїхав в Мосул, щоб привітати війська із звільненням міста від бойовиків терористичного угрупування Ісламська держава.
У неділю, 9 липня в зоні проведення АТО на Донбасі бойовики 10 разів застосовували зброю, в т.ч. заборонені міномети, втрат серед сил АТО немає.
Уряд Катару повідомив про формування комітету для відшкодування збитків, які були завдані в результаті блокади чотирма арабськими країнами.
Візит Тіллерсона сприятиме розширенню співробітництва двох країн у багатьох сферах, впевнені в Києві.
Президент Петро Порошенко і держсекретар США Рекс Тіллерсон під час зустрічі в Києві 9 липня обговорили питання Криму.