Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Поточна динаміка фондового ринку пов'язана перш за все з тим, що великі компанії представили в останні дні позитивну квартальну звітність.
Закон «Протидія супротивникам Америки через санкції», підписаний президентом США Дональдом Трампом, передбачає виділення коштів на підтримку енергобезпеки України.
Українські суди дедалі частіше стають на бік держави у вирішенні спірних питань щодо нерозмитнених авто на іноземній реєстрації. Чи відіб’ють у українців бажання ввозити авто на литовських номерах високі штрафи та перспектива судової тяганини?
Президент Центру глобалістики «Стратегія XXI» оцінив інформацію про те, що Україна подає позов проти РФ у зв’язку з будівництвом Керченського моста.
Президент США Дональд Трамп підписав законопроект про нові санкції проти Російської Федерації.
Аналітики «Слова і Діла» відстежили, як змінилася ситуація з виплатами матеріальної допомоги вимушеним переселенцям станом на червень 2017 року.
Близько 10 українських банків не впоралися із завданням до 11 липня наростити свій статутний капітал до 200 млн грн.
Об'єднані Арабські Емірати зняли тимчасові обмеження щодо імпорту української домашньої та дикої птиці, а також продуктів із неї.
Доходи компанії за шість місяців 2017 р виросли на 5,6 млрд грн і склали 35,3 млрд грн. Витрати зросли на 1,7 млрд грн.
Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг ухвалила нову методику формування тарифів на електричну і теплову енергію.
Голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики та Комунальних послуг, намагається в апеляційній інстанції заблокувати Антикорупційному бюро доступ до документів комісії.
Національний банк відніс до категорії неплатоспроможних банк «Гефест» через невиконання вимог регулятора про докапіталізацію.
Канада виділила 13 мільйонів доларів на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі між країнами.
У другому кварталі 2017 року показник ВВП в 19 країнах європейського валютного союзу збільшився на 0,6% порівняно з попереднім кварталом.
Експерт із питань енергетики оцінив діяльність Міненерговугілля під керівництвом Ігоря Насалика.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що завдяки системі ProZorro за рік вдалося заощадити 19,1 мільярда гривень.
Експерт розповів, чи доцільно запроваджувати абонплату за газ в Україні, й назвав головні ризики нововведення.
Порошенко зазначив, що перевиконання бюджету стало можливим завдяки детінізації та боротьбі з корупцією.
Катар подав скаргу до Світової організації торгівлі через торгову блокаду з боку Саудівської Аравії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Бахрейну та Єгипту.
Протягом найближчого місяця «Слово і Діло» розповідатиме про те, як виконують свої прямі й політичні обов’язки очільники відомств уряду. Сьогодні пропонуємо поговорити про одного з ключових для України міністрів – міністра енергетики й вугільної промисловості.
Документ відкриває вікно колосальних можливостей для українського бізнесу – в торгівлі, в державних закупівлях, в електронній комерції, зазначив президент України.
Співробітник одного з департаментів українського Нацбанку витратив майже два з половиною мільйона гривень на купівлі житла.
Угода передбачає поглиблення економічного й торгового співробітництва та дає нові можливості оборонним підприємствам України.
Зараз обговорюється можливість надання права купівлі сільськогосподарської землі юридичним особам.
У липні 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати в Україні збільшилася на 3% порівняно з червнем і склала майже 2,4 млрд гривень.