«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Данілов назвав наступну країну, яку матиме бажання захопити Путін. Згідно з його словами, розвиток подій залежатиме від того, як поводитиметься НАТО.
Гуманітарний конвой, що вирушив до Маріуполя, на всьому шляху слідування, який контролюється російськими військами, на кожному блок-посту до населеного пункту Токмак розкрадався російськими окупантами.
На місцевому ТБ вона вже записала відеозвернення до народу, де заявила, що створює комітет народних обранців, який керуватиме Мелітополем.
Російські окупанти готуються провести «референдум» щодо оголошення Херсонської області «народною республікою». Депутати обласної ради провели екстренне засідання сесії.
Сполучені Штати Америки працюють над забезпеченням України потужнішою ППО, пише The Washington Post.
У Харківській області ЗСУ підбили російський винищувач. Він задимівся і впав уже на території Росії.
У Головному управлінні розвідки заявили, що окупанти розстріляли колону жінок та дітей на Київщині.
Станом на 12 березня, українські військові знищили 2593 одиниці ворожої техніки, яка оцінюється у 5 млрд доларів.
Президент Володимир Зеленський заявив, що викрадений російськими окупантами мер Мелітополя живий, але його катують.
У Запорізькій області російські військові танком переїхали автомобіль, в якому перебували цивільні. Загинули двоє дорослих чоловіків та неповнолітній хлопчик.
Під час розмови з іноземними ЗМІ, Володимир Зеленський розповів про альтернативи закриття неба.
Сьогодні, 12 березня, із Запоріжжя до Маріуполя відправились автобуси для евакуації мирних жителів, а також гуманітарний вантаж.
Російські окупанти готують референдум у Херсонській області щодо оголошення чергової народної республіки.
Президент Володимир Зеленський вперше озвучив, скільки загинуло українських військових з 24 лютого.
Внаслідок обстрілу Миколаєва у місті пошкоджено понад 160 будинків, 8 людей отримали поранення.
Українські військові затримали у Харкові диверсантів, які готували підриви військових та цивільних об'єктів.
У Генеральному штабу Збройних сил України розповіли про поточну ситуацію на загострених напрямках.
Президент України просить світових лідерів допомогти звільнити мера Мелітополя. Його напередодні викрали російські окупанти.
Росія намагається залякати світ ядерними вибухами та звинуватити в цьому Україну. У розвідці розповідають, що РФ розглядає два сценарії, як це зробити.
Володимир Зеленський звернувся до українців з новим зверненням. Глава держави запевнив, що ЗСУ роблять усе, аби окупанту не хотілось продовжувати війну.
Міністерство оборони Білорусі заявило, що відправила на кордон з Україною 5 батальйонно-тактичних груп.
Українські системи протиповітряної оборони знищили ще один винищувач агресора. Мова йде про російський Су-34.
Російський полонений розповів Службі безпеки України, що з РФ відправляють розстрільні загони для дезертирів.
Станом на 12 березня, за 16 днів війни в Україні загинуло 79 дітей та майже 100 поранено.
Україна сьогодні, 12 березня, відкриє понад 10 гуманітарних коридорів в гарячі точки. По них доставлять допомогу і будуть евакуйовувати людей.
Нинішньої російської агресії проти України можна було б уникнути, якби дипломатичні інструменти раніше застосовувалися більш дієво, зазначив Ердоган.
ЗСУ та сили тероборони стримують по всіх напрямках наступальну операцію військ РФ, дають ворогові відсіч.
Керівник розвідки зазначив, що РФ перекидає нові підрозділи зі Східного та Центрального військових округів.
Представник Пентагону зауважив, що наразі не відстежується ознак неминучого вторгнення білоруських сил на українську територію.
Водночас, Арестович зазначив, що білоруська армія не готова до офіційного виступу на українську територію.