Подоляк озвучив щоденні втрати ЗСУ на війні

Читать на русском
Втрати Збройних сил України на війні щодня становлять від 30 до 50 військових, повідомив Михайло Подоляк.

Українська армія на війні з росією щодня втрачає близько 30-50 військовослужбовців.

Такі дані в інтерв'ю ВВС озвучив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, порівняно з весною, коли щодня гинули від 100 до 200 українських військових, втрати «зменшилися у 2,5-3 рази від тієї цифри».

Війна в Україні може стати однією з найбільш кровопролитних у сучасній історії – WPВійна в Україні за кількістю жертв з обох боків та за тривалістю може стати однією з найкровопролитніших у сучасній історії.

«Я думаю, що десь 30-50 людей. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ. Ви розумієте, в чому різниця. Тоді був перехід на другий етап війни, починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це безумовно збільшувало кількість наших втрат. Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються», – розповів Подоляк.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков говорив, що пік втрат Збройних сил України під час повномасштабної війни був у травні. Тоді українська армія втрачала до двохсот людей на день.

Раніше у Міністерстві оборони пояснили, чому засекречені дані про втрати на війні.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: