Відео сторінка 23

20 липня, 2015

відео Як Захарченко, Арбузов і Клюєв заробляли на Україні

Згідно з даними прокуратури, зараз на банківських рахунках «сім'ї» в різних державах заморожено 104 млн доларів США, 122 млн швейцарських франків і 22 млн євро.

17 липня, 2015

відео Пісні, вірші, благання: як приймався закон про децентралізацію

Все це спостерігали гості з-за кордону – заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд, іноземні посли, члени Венеціанської комісії та представники Ради Європи.

16 липня, 2015

відео Інтереси старої і нової команди ГПУ не збігаються?

Петро Порошенко опинився в ситуації, коли повинен був вживати рішучих заходів. Звільнивши Віктора Шокіна, він визнав би свою чергову кадрову помилку.

9 липня, 2015

відео Податок на автомобілі: тепер розмір має значення

Для організації цього збору потрібно буде формувати додаткову структуру, виділяти гроші на її фінансування, витрачати час і зусилля на організацію роботи.

8 липня, 2015

відео Реструктуризація: а ви готові заплатити за чужі кредити?

Реструктуризація валютних кредитів за курсом спричинить збитки для економіки країни на 95 мільярдів гривень і нові банкрутства банків.

7 липня, 2015

відео Хто гальмує прийняття закону про місцеві вибори?

Така система, безумовно, вигідна виборцям, оскільки дає можливість реального вибору. Також вона вигідна чесним кандидатам, які стають більш незалежними від партійної верхівки.

6 липня, 2015

відео Чи виправдає сподівання українців нова поліція?

4 липня 2 тисячі поліцейських після прийняття присяги на вірність народу України приступили до виконання своїх обов'язків.

3 липня, 2015

відео Останні заяви Квіташвілі та активність Авакова. Тиждень в обіцянках політиків

Рекордсменом став міністр МВС Арсен Аваков: і до Миколаєва встиг з'їздити, щоб звільнити весь особовий склад управління ДАІ Миколаївської області, ще й 5 обіцянок дав.

2 липня, 2015

відео Тендерна мафія перемогла Квіташвілі?

Більш ніж за півроку своєї діяльності Олександр Квіташвілі так нічого і не змінив у одній з найкорумпованіших сфер в України.

1 липня, 2015

відео Чому Україна власноруч гальмує енергетичну незалежність?

Сектор видобутку втратив інвестиційну привабливість, так як буріння більшості газових свердловин глибиною понад 3 км стало економічно необґрунтованим.

30 червня, 2015

відео Особливий статус або федералізація: чого хочуть терористи?

Київ робить черговий крок у діалозі з озброєними сепаратистами, що контролюють частину Донецької та Луганської областей.

26 червня, 2015

відео Що означає технічний дефолт для українців?

При технічному дефолті України в липні іноземні кредитори на деякий час призупинять фінансування кредитних програм в нашій країні.

25 червня, 2015

відео Ціна вугілля – життя українців. Україна з власного Бюджету фінансує терористів?

Спроби налагодити поставки вугілля з території, підконтрольних «ДНР-ЛНР», почалися ще при минулому міністрі енергетики, якого в грудні 2014 року змінив ставленик президента Володимир Демчишин.

24 червня, 2015

відео Таємні союзи в політиці: Порошенко, Кличко, Фірташ

Президент України Петро Порошенко спростовує інформацію про будь-які наявні домовленості з бізнесменом Дмитром Фірташем за результатами зустрічі з ним.

відео Наливайченко: справедлива відставка чи боротьба за силові відомства

Очевидно, конфлікт між Порошенком і Наливайченком надалі загострюватиметься ще сильніше, незалежно від того, де опиниться керівник СБУ.

23 червня, 2015

відео Чи потрібен Україні міністр-мандрівник Шевченко?

Згідно з отриманими даними, міністр екології у 2015 році здійснив 8 закордонних поїздок, половина з яких – перельоти приватними літаками.

19 червня, 2015

відео Легалізувати не можна відібрати: чому законослухняним українцям заборонена зброя?

Ключова помилка тут – нерозуміння призначення зброї, а також незнання того, яка зброя вже дозволена для продажу громадянам.

18 червня, 2015

відео Саакашвілі: допомога або перекладення відповідальності?

Саакашвілі чекав високої посади в Україні і хотів, щоб вона була такою, де у нього буде більше простору для його реформ.

відео Пожежа на БРСМ: теракт, недбалість, помилка проектування, корупція?

Вибух на нафтобазі у Василькові оголив всю суть прогнилої від корупції української влади. Причиною пожежі на нафтобазі могло стати кустарне виробництво бензину.

16 червня, 2015

відео Чи зміниться ситуація в ДСНС з приходом нового керівника?

Є побоювання, що після звільнення «невдалого реформатора» і переходу ДСНС під крило кадрового апаратника Чечоткіна багато процесів в роботі служби повернуться на круги своя.

11 червня, 2015

відео Янукович і «сім’я». Коли завершаться розслідування?

Майже рік минув відтоді, як міліція разом з ГПУ та СБУ почала провадження проти функціонерів режиму Януковича. Правоохоронці щомісяця звітували про «пошук доказів» та «процесуальні дії».

10 червня, 2015

відео Хто стоїть за втечею Клюєва?

Неявка на допит і втеча Сергія Клюєва були очікувані. Влада таким чином показує, що жоден з їхніх колег по парламенту «з минулого життя» не постане перед слідством?

9 червня, 2015

відео Вибори-2015: підкуп виборців офіційно розпочато

Поки увага громадськості буде прикута до головних тем новин – подій на фронті, дипломатичних колізій, ситуації в економіці та на валютному ринку, свою роботу із завоювання електорату вже починають люди завбачливі.

8 червня, 2015

відео Реформа МВС: пил в очі українців?

Все, що називається реформами, вимагає скорочення чисельного складу, потужних фінансових вливань, яких немає звідки «вливати».

відео «Невинно чисті» декларації чиновників

Аналіз декларацій народних депутатів і топ-чиновників може ввести в ступор навіть бувалих. У «бідних» чиновників житла немає, а годують їх дружини.

4 червня, 2015

відео Бити дружину – не злочин? Де правоохоронці?

Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань, зґвалтувань незнайомими та в автомобільних катастрофах разом узятих.

3 червня, 2015

відео Завищені тарифи: як держава обдурила українців

Встановлені урядом нові ціни й тарифи на енергоносії та комунальні послуги для населення є значно завищеними, необґрунтованими і вимагають додаткових перерахунків для їх коригування у бік зниження.

2 червня, 2015

відео Декомунізація: як перейменувати 800 міст і сіл

Декомунізація в Україні передбачає перейменування міст, сіл і вулиць, названих на честь героїв чи досягнень СРСР, та знесення комуністичних пам'ятників.

29 травня, 2015

відео Комунальна безвихідь – добровільно-примусові ОСББ

Чи є життя без державних ЖЕКів, ми зможемо дізнатися вже з 1 червня, коли доведеться шукати заміну державним комунальникам.

28 травня, 2015

відео Лайка, грубість, бійки – норма життя для можновладців

Хамство в українській політиці – звичне явище, матом своїх підлеглих і звичайних українців чиновники крили за будь-якої влади. Напевно, їм здається, що так їх краще розуміють.