Відео сторінка 24

3 червня, 2015

відео Завищені тарифи: як держава обдурила українців

Встановлені урядом нові ціни й тарифи на енергоносії та комунальні послуги для населення є значно завищеними, необґрунтованими і вимагають додаткових перерахунків для їх коригування у бік зниження.

2 червня, 2015

відео Декомунізація: як перейменувати 800 міст і сіл

Декомунізація в Україні передбачає перейменування міст, сіл і вулиць, названих на честь героїв чи досягнень СРСР, та знесення комуністичних пам'ятників.

29 травня, 2015

відео Комунальна безвихідь – добровільно-примусові ОСББ

Чи є життя без державних ЖЕКів, ми зможемо дізнатися вже з 1 червня, коли доведеться шукати заміну державним комунальникам.

28 травня, 2015

відео Лайка, грубість, бійки – норма життя для можновладців

Хамство в українській політиці – звичне явище, матом своїх підлеглих і звичайних українців чиновники крили за будь-якої влади. Напевно, їм здається, що так їх краще розуміють.

27 травня, 2015

відео За час кризи банки Порошенка, Яреми та Гонтаревої наростили свої активи

Зменшення депозитних портфелів у валюті відбулося в усіх крупних банках, гривневі портфелі в першій групі банків наростили лише три банки, у другій – два.

26 травня, 2015

відео За рік війни держава так і не налагодила ремонт техніки

Бійцям на передовій не вистачає озброєння та спорядження. За рік війни ні держава, ні Міністерство оборони не змогли налагодити ремонт техніки і забезпечення запчастинами.

25 травня, 2015

відео Тендери смерті: скільки важкохворі чекатимуть на ліки?

МОЗ вчергове провалює закупівлі ліків і вакцин, заявляють пацієнтські організації України і вимагають негайно передати тендерну функцію від Міністерства до міжнародних організацій.

22 травня, 2015

відео ДПЗКУ: народжена годувати – потонула в корупції

Хто і для чого доводить до банкрутства ДПЗКУ, як до цього причетний народний депутат фракції «Самопомочі» Іван Мірошниченко, чи знає про це Президент України і чому мовчить український уряд?

21 травня, 2015

відео Хто насправді виграє від Мінських домовленостей?

На сьогоднішній день, згідно з умовами Мінського угоди, повинен був закінчитися ряд заходів зі встановлення миру на сході України.

відео 100 днів Шокіна: розслідуємо чи робимо вигляд?

Генпрокуратура на чолі з Віктором Шокін працює 100 днів. До такого символічного ювілею ми зібрали найважливіші обіцянки, з якими Шокін «зайшов» на цю посаду у лютому.

18 травня, 2015

відео Рік у вигнанні: як живуть на материковій Україні кримські татари?

Вперше за понад двадцять років від повернення на рідну землю кримські татари не зможуть провести скорботну акцію в самому Криму

17 травня, 2015

Субсидії: підводні камені, каверзи й пастки? (відео)

Заощадити на комунальних послугах можна дійсно багато, але перш ніж заповнювати документи, слід ознайомитися з нюансами та пастками, які можуть вас чекати

15 травня, 2015

Корупційні скандали: влада нова, махінації старі (відео)

Кожну зміну влади в обов'язковому порядку супроводжують обіцянки побороти корупцію. Не став винятком і прихід до влади Петра Порошенка.

13 травня, 2015

Як просувається розслідування загадкових смертей людей з оточення Януковича? (відео)

Кожен із загиблих славився своєю проросійською позицією. Всі вони були людьми, що отримували і втілювали у життя завдання «Партії Регіонів», а деякі мали доступ до всієї інформації.

12 травня, 2015

Депутатська недоторканність. Місія нездійсненна? (відео)

Зняття депутатської недоторканності за відсутності реформ судів та правоохоронних органів робить депутата незахищеним, ним можна маніпулювати.

8 травня, 2015

Нові тарифи на проїзд – нова якість? (відео)

З лютого 2015 року вартість проїзду у комунальному транспорті підвищилась вдвічі. Але чи є економічно обгрунтована така ціна, чи означатиме це якісні зміни для самих пасажирів?

7 травня, 2015

Повернувшись покаліченими з АТО, бійці воюють за статус інваліда (відео)

Воїни-добровольці та родичі загиблих у боях досі чекають на гідне вшанування від держави, за яку вони та їхні рідні проливали кров

6 травня, 2015

Українська освіта: очікування і реальність (відео)

Жоден із українських вишів не потрапив до авторитетного рейтингу Times Higher Education, а за якістю освіти Україна лише на 83-му місці

5 травня, 2015

«Укропи», «кіборги», «колоради» – слова, яким навчила нас війна (відео)

Після Євромайдану, анексії Криму, АТО українська мова поповнилась безліччю слів та мемів, частина з яких згодом навіть перетворилися на бренди.

1 травня, 2015

Кому була вигідна Одеська трагедія: рік потому (відео)

2 травня стало чорним днем для Одеси: 48 вбитих, сотні поранених, тисячі агресивних людей, готових до подальшого кровопролиття.

29 квітня, 2015

Як захищатимуть українців на травневі свята? (Відео)

Яценюк зобов'язав Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ і Національну гвардію на травневі свята посилити заходи безпеки у низці міст.

28 квітня, 2015

Робота і дача замість Мальдів і Гоа: як змінився відпочинок киян на травневі свята – опитування

Поточний літній сезон стане для операторів ринку виїзного туризму одним з найбільш негативних з точки зору туристичного потоку.

27 квітня, 2015

Добродомов: добуті на держпідприємствах 3,3 млрд куб. м газу пішли «у кишені» олігархів

Добродомов заявив, що частина видобутого державними компаніями газу за заниженою ціною пішла приватним компаніям, пов'язаним з олігархами

Перезимували: Опалювальний сезон в обіцянках «Слова і Діла» (відеоблог)

Опалювальний сезон 2014-2015 в Україні, незважаючи на економічну кризу і погіршення стосунків з Росією, проведено успішно – такий висновок зробив Володимир Демчишин, міністр енергетики України

24 квітня, 2015

Терористичні і сепаратистські загрози на півдні і сході України (відеоблог)

Ситуація в південно-східних областях країни залишається напруженою, там постійно відбуваються вибухи і ловлять диверсантів. На цьому починають відкрито спекулювати антиукраїнські сили

23 квітня, 2015

Чи побачать українці європейські дороги в себе вдома? (відеоблог)

Щоб довести до ладу жалюгідні автошляхи, необхідно близько трильйона гривень. Чи зможе країна знайти або позичити такі кошти – невідомо

Ціна обіцянок – життя героїв. Рік АТО в обіцянках депутатів

В середині квітня виповнився рік з початку проведення АТО на Донбасі. Жертвами конфлікту з квітня 2014 року по 27 березня цього року стали 6083 людини

22 квітня, 2015

Як і на чому економлять українці – опитування

Через інфляцію українці перестали виживати на одну зарплату. «Слово і Діло» запитало українців, як і на чому вони економлять

Заборона телеканалів, фільмів, серіалів: як Україна бореться з російською пропагандою (відеоблог)

Цинічна брехня, розпалювання ненависті, заклики до насильства – такою була російська пропаганда в українському інформаційному полі протягом 2014 року

Ціна обіцянок – життя героїв. Рік АТО в обіцянках уряду

За рік антитерористичної операції на сході України загинуло більше шести тисяч людей, більше 800 тисяч виїхало з України