Експерт: попри вимоги, Парубій не оприлюднив список членів коаліції

Читать на русском

Необхідно оприлюднити список членів коаліції, щоб суспільство заспокоїлося.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог Валентин Гладких, аналізуючи обіцянку голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Андрій ПарубійГолова Верховної Ради України
Парубій пообіцяв, що публічно оприлюднить поіменний список членів коаліції якщо буде така вимогаСказано 18 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Я не зовсім розумію, що мав на увазі Парубій, коли говорив про вимогу. Наскільки я знаю, такі вимоги висуваються постійно. вони висуваються як народними депутатами, членами інших фракцій, так і ЗМІ. Безліч експертів також говорять, що необхідно оприлюднити список коаліції. Для того, щоб суспільство заспокоїлося й знало, що в Україні є коаліція, яка нараховує щонайменше 226 голосів. Натомість Парубій чекає. Не знаю, хто має зробити звернення до нього», – констатує Гладких.

Поки суспільство не отримає список, пояснює експерт, деякі депутати називатимуть себе опозиціонерами й водночас перебуватимуть у коаліції.

«Поки не буде оприлюднений список членів коаліції, в таких народних депутатів, як Сергій Лещенко та Мустафа Найєм, будуть підстави говорити дурниці про те, що вони опозиційні депутати, й водночас бути членами парламентської коаліції. Якщо йти за такою логікою, то і Лещенко, і Найем, і Заліщук можуть взагалі сказати, що вони є позапарламентською опозицією. Тому що та партія, членами якої вони наразі є, не представлена в парламенті. Мало того, що вони в опозиції, так вони ще в позапарламентській опозиції», – пояснив політолог.

«На місці Парубія я б зібрав волю в кулак і таки виконав цю обіцянку й поінформував суспільство, хто на сьогодні входить до складу парламентської коаліції», – наголосив Гладких.

Нагадаємо, 18 квітня 2016 року голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що володіє інформацією щодо кількості народних депутатів у коаліції. Він пообіцяв, що продемонструє публічно поіменний список членів коаліції, якщо надійде така вимога.

Эксперт: несмотря на требования, Парубий не обнародовал членов коалицииSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...