Експерт: дострокові вибори все ще можливі

Читать на русском

Політична криза, вирішенням якої могли б стати дострокові парламентські вибори, нікуди не зникла, вона лише загострюється.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог Валентин Гладких, аналізуючи обіцянку голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

«Можна точно сказати, що дострокові парламентські вибори не відбулися, й поки що питання про їх проведення не ставиться. Тому, певною мірою, Парубій виконав обіцянку. Хоча з іншого боку, це не стільки він виконав обіцянку, скільки його позиція збіглася з позицією тих людей, які впливали на процес ухвалення цього рішення. Я не думаю, що дострокові вибори не відбулися, тому що Парубій конче цього не хоче, хоча, безумовно, він цього не хоче. Йому дуже подобається бути спікером, народним депутатом, йому дуже комфортно в цій ролі», – розповідає політолог.

Втім, він переконаний, що проведення дострокових виборів усе ще можливе.

Андрій ПарубійГолова Верховної Ради України
Парубій запевнив, що дострокових виборів до ВРУ не будеСказано 18 липня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

«Причини, які розглядалися експертами й політиками як можливі драйвери дострокових виборів, нікуди не зникли. Більше того, політична криза, вирішенням якої могли б стати дострокові парламентські вибори, також нікуди не зникла. Вона перебуває в латентній формі, але загострюється. Попри те, що на сьогоднішній день вибори не відбулися, говорити про те, що це не станеться завтра чи післязавтра, ми не можемо», – резюмує Гладких.

Нагадаємо, 18 липня 2016 року голова Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що дострокових виборів до ВРУ не буде.

Эксперт: возможность досрочных выборов все еще существуетSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...