Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Колишній лідер партії УКРОП Геннадій Корбан повернувся до України. Про повернення свого найкращого друга повідомив мер Дніпра Борис Філатов.
Коаліційна угода була підписана три роки тому. Що політики й досі не спромоглися виконати, аналізували експерти.
В українській спецслужбі вже два тижні роздумують над проханням Ганни Соломатіної про надання їй охорони.
Генеральна прокуратура України оприлюднила лише частину записів розмов у справі лідера Руху нових сил Міхеіла Саакашвілі.
Велика сімка радить українським антикорупційним органам не вдаватися в політику. Директор НАБУ Артем Ситник і голова САП Назар Холодницький зустрілися з послами G7.
Що влада має виконати до кінця 2017 року. Аналітики Слова і Діла проаналізували, чим ще можуть порадувати українців чиновники.
Печерський райсуд Києва постановив повернути закордонні паспорти екс-керівнику Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславу Каськіву.
Під час візиту до Харкова президент Польщі Анджей Дуда спільно з президентом України Петром Порошенком вшанував пам'ять жертв тоталітарного режиму, відвідавши відповідний меморіал.
Без затвердження нового голови робота антикорупційного комітету Ради може бути надовго заблокована.
Три роки тому лідери Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Радикальної партії Олега Ляшка, Самопомочі та Батьківщини підписали коаліційну угоду. Підсумки виконання документа підбили експерти.
Один із районних судів столиці 13 грудня розгляне прохання Антикорупційної прокуратури про заочне розслідування «газової справи».
На депутатів чиниться тиск щодо відкликання законопроекту, який полегшує процес переходу релігійних громад з однієї конфесії до іншої.
Оболонський районний суд Києва зобов'язав сторону захисту Януковича надати колегії суддів список свідків, яких вони хочуть допитати в судовому засіданні.
Аналітики «Слова і Діла» порівняли головний кошторис України та наших країн-сусідів, з'ясували відмінні риси за основними показниками.
Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що американське посольство в Ізраїлі буде переведене до Єрусалима не раніше 2020 року.
Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити Державну цільову програму відновлення і розвитку в східних регіонах України.
Комітет парламенту Канади з питань оборони рекомендує надати Україні летальну зброю, щоб підвищити можливості української армії в протистоянні з агресією Росії.
Стан здоров'я Павла Гриба викликає побоювання в його батьків. У них немає інформації про сина, але з того, що їм вдалося дізнатися, йому не дають навіть ті ліки, за які він сам заплатив.
Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин закликав північнокорейських військових і вчених розробляти і виробляти більше ядерної зброї.
Столичний суд заарештував частку в одному з підприємств підозрюваного у справі рюкзаків для Нацгвардії Володимира Литвина.
Обмін полоненими між Україною та бойовиками на Донбасі має відбутися до 25 грудня. Остаточні списки будуть затверджені 20 грудня.
Радник з національної безпеки президента Сполучених Штатів Америки Герберт Макмастер заявив, що Росія і Китай прагнуть підірвати сформований світопорядок і стабільність у світі.
У середу, 13 грудня, у Харкові президент України Петро Порошенко проведе зустріч з Президентом Польщі Анжеєм Дудою.
Сполучені Штати Америки готові почати переговори про ядерне роззброєння Північної Кореї без попередніх умов.
США домоглися перемоги над бойовиками терористичного угрупування «Ісламська держава» в Сирії та Іраку.
Польща хоче повернутися до справжнього стратегічного партнерства зі східними партнерами, зокрема Україною, Литвою і Грузією, та надати їм нову якість.
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг розповів про головні завдання на найближчі три роки.
Сили оборони Естонії отримали чергову партію ракет для переносного протитанкового комплексу Javelin, поставлених в рамках програми США.
У Міноборони США повідомили, що не побачили значного скорочення російських військ в Сирії, незважаючи на відданий президентом Росії Володимиром Путіним наказ про початок виведення російського контингенту.
Лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявив про відсутність президентських амбіцій в Україні, але водночас він готовий очолити Кабмін.