Політична текстологія. Колонка Леоніда Швеця
Істеричні публікації Медведєва вже давно не сприймають серйозно. Статті Залужного, який нещодавно змінив стиль, також вимагають обережного ставлення. Чому — аналізує Леонід Швець.
В Україні зараз діє французька політична модель, коли президент своїми повноваженнями не може узурпувати владу, але, по суті, має вплив на всі державні структури.
Звільнення захоплених Росією українських моряків і кораблів стало б хорошим початком для деескалації ситуації.
Україна отримає рішення про надання членства у НАТО протягом найближчих п'яти років, заявив президент Петро Порошенко.
Адвокат сімей Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська також спростувала слова про завершення розслідування.
Президент США Дональд Трамп заявив, що можливість відправки американських військових до Венесуели є одним із варіантів, який вивчає його адміністрація.
До Центральної виборчої комісії 83 особи подали заяви на участь у виборах президента України 2019 року.
Відзначається, що у чиновника викрали близько чотирьох тисяч доларів, документи та банківські картки. Поліція порушила провадження за статтею 185 (крадіжка) КК України, але злодіїв поки що встановити не вдалося.
У своїй електронній декларації за 2017 рік Гнап вказав, що за рік отримав дохід в 1 млн 76 тис. 625 грн.
У неділю, 3 лютого, Віра Савченко принесла до ЦВК необхідні документи в супроводі заступника лідера партії Тетяни Проторченко.
Петро Порошенко подав документи до Центральної виборчої комісії для участі у виборах президента України.
Голова Мін'юсту і раніше висловлювався на цю тему. Очолюване ним міністерство оцінювало збиток від радянської окупації в 1,2 млрд євро.
Петро Порошенко привітав Епіфанія зі зведенням на київський престол. Про це заявив президент України Петро Порошенко після церемонії інтронізації Епіфанія.
Після масштабних і затяжних протестів по всій країні, в Парижі, за даними ЗМІ, розпочали підготовку до референдуму.
Кримінальні провадження, відкриті у зв'язку з порушеннями під час передвиборчої кампанії, стосуються публікації реклами, сплаченої не з виборчого фонду, і нападів на кандидатів і спостерігачів.
Українець Павло Гриб, який утримується в російському СІЗО, написав російським журналістам, що йому негайно потрібне лікування.
Журналіст Дмитро Гнап, якого партія «Сила людей» висунула кандидатом у президенти, зібрав необхідні 2,5 млн грн застави
Передвиборче гасло Петра Порошенка – Реальні справи, а не брехливі обіцянки. Слово і Діло проаналізувало, як президент застосовує це на практиці.
Як зазначається, з початку виборчої кампанії кандидатами в президенти зареєстрували 28 осіб.
Яценюк заявив, що довго думав про те, чи йти в президенти і вирішив, що візьме участь в парламентських виборах восени.
«Народний фронт», швидше за все, буде брати участь у парламентських виборах як самостійна партія восени 2019 року.
Литвиненко вже подала документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом в президенти України.
Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатом на посаду президента Петру Симоненку.
Справа нардепа і Володимира Рубана розгляне суд Чернігова. Раніше його передали в суд Слов'янська.
За минулий рік Україна піднялася на 10 місць в світовому рейтингу сприйняття корупції, але залишилася поза першою сотні.
США не продовжуватимуть переговори з Росією до звільнення військовополонених моряків, заявив спеціальний представник Сполучених Штатів з питань України Курт Волкер.
Луценко пообіцяв притягти до відповідальності не тільки виконавців, а й тих, хто віддавав накази.
Голова держави підписав указ, яким нагородив 67 військовослужбовців, що отримали поранення, і 21 військовослужбовця посмертно.
Автомобіль кандидата в президенти Ольги Богомолець потрапив у дорожньо-транспортну пригоду в центрі Одеси.