Зеленський створив Офіс президента

Читать на русском
Президент України Володимир Зеленський створив Офіс президента, реорганізувавши Адміністрацію президента і скоротивши чисельність її співробітників.

Президент України Володимир Зеленський створив Офіс президента, реорганізувавши Адміністрацію президента і скоротивши чисельність її співробітників.

Про це сказано в указі президента №417/2019 від 20 червня, пише «Слово і Діло».

«Створити Офіс президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності співробітників Адміністрації президента України. Офіс президента України є постійно діючим допоміжним органом, основним завданням якого є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення Президентом України визначених Конституцією України повноважень», - сказано в указі.

Володимир ЗеленськийПрезидент України
Зеленський пообіцяв вести прозорі стосунки з підприємцямиСказано 2 травня 2019 р.Статус обіцянки: Не виконано

Що стосується співробітників Адміністрації президента, то вони продовжать працювати до припинення в установленому порядку трудових відносин із ними.

В Офісі президента працюватиме його керівник, перший заступник керівника, заступники, керівник апарату Офісу президента України, перший помічник і помічники президента, радники президента, прес-секретар президента, президентські уповноважені і представники. Ще буде створений Кабінет президента, кабінет керівника офісу, близько десятка директоратів і стільки ж департаментів. Забезпечення Офісу президента покладено на Держуправління справами, а рівень оплати праці співробітників Офісу має визначити Кабмін.

У поки ще чинної Адміністрації президента, відповідно до структури, працює трохи більше 400 чоловік, діє близько 20 департаментів, працюють голова АП, його заступники, помічники і радники президента.

Нагадаємо, що Адміністрація президента була створена першим президентом Леонідом Кравчуком у 1991 році. У 2005 році президент Ющенко реорганізував Адміністрацію в Секретаріат, потім ліквідував його і створив заново, змінив назву посади керівника із «голови» на «главу». У 2010 році орган, призначений для допомоги президенту виконувати його повноваження, знову став називатися Адміністрацією президента.

Нагадаємо, підписи Зеленського чекають вже 8 законопроектів.

Також відзначимо, Зеленський переїде з АП до Українського дому на Хрещатику.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...