Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Україна і Аргентина розробляють науково-технологічні коопераційні проекти в аграрній галузі.
У міністерстві фінансів повідомили, що Італія надасть підтримку в реалізації реформ України у фінансовій сфері.
Аграрії вже зібрали 19,9 млн тонн зерна ранніх зернових і зернобобових культур з 5,5 млн гектарів.
В Офіційному журналі Європейського Союзу опубліковано повідомлення про офіційне набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Уряд ліквідує державний авіабудівний концерн «Антонов» через передачу його підприємств до складу «Укроборонпрому».
Директор Інституту енергетичних досліджень припустив, чи будуть наслідки для РФ через поставки турбін Siemens до Криму та чи зможе Росія їх обслуговувати.
За результатами обшуків працівниками податкової міліції було вилучено спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 мільйонів гривень.
Київський апеляційний господарський суд скасував рішення про стягнення з «Газтранзиту» (частково належить «Газпрому») 79,8 мільйона гривень за штрафом Антимонопольного комітету.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон закликали відновити економічне співробітництво з непідконтрольними територіями серед інших кроків щодо політико-дипломатичного врегулювання конфлікту на Донбасі.
Журналіст Денис Попович розповів, що передбачають нові американські санкції проти Російської Федерації.
Американські майданчики FFN і DebtX оголосили перші торги на 410 мільйонів доларів поганих кредитів, які перебувають у заставі НБУ.
Борг столичних абонентів за спожиту електроенергію перевищив 1,1 мільярда гривень. Найбільшим боржником став Київводоканал.
Украинский рынок сахара сохранил восходящий ценовой тренд. Главные причины роста - низкие запасы продукта в стране, а также раннее активный экспорта и повышение цен на мировом рынке.
У першому півріччі 2017 року обсяги будівництва в Україні зросли на 24,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Кабінет міністрів України продовжує активну підготовку до початку опалювального сезону і категорично проти підвищення цін на газ для населення.
Провідний експерт енергетичних програм оцінив ситуацію навколо поставок турбін Siemens до Криму й розповів про можливі наслідки.
Економіст пояснив, наскільки об’єктивним є прогноз Мінсоцполітики про рівень середньої зарплати в Україні в розмірі 11 тисяч гривень через чотири роки.
За перші шість місяців 2017 року Україна збільшила експорт електроенергії за кордон на 44,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Німеччина проситиме інші країни Євросоюзу розширити список санкцій трьома представниками Міністерства енергетики РФ і компанією, яка відповідала за доставку турбін до окупованого Криму.
Компанії Білорусі активно торгують на окупованій території України, виробляють товари під марками фірм бойовиків і співпрацюють з ватажками ОРДЛО, хоча Білорусь офіційно не визнає так звані «ДНР» і «ЛНР».
Президент Петро Порошенко підписав закон про посилення штрафів за паркування в місцях для транспорту людей з інвалідністю.
Фонд державного майна оголосив дати проведення аукціонів із продажу державних пакетів акцій восьми обласних енергетичних компаній.
Балкер з 150 тисячами тонн вугілля з ПАР для компанії ДТЕК готується до розвантаження в одеському порту Південний: вугілля направлять на Придніпровську та Криворізьку ТЕС.