«Укрпошта» отримала ліцензію на грошові перекази

Читать на русском
Національний банк України надав Укрпошті ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Національний банк України надав «Укрпошті» ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Про це повідомили в прес-службі регулятора, пише «Слово і Діло».

Володимир ОмелянМіністр інфраструктури України
Омелян планує протягом року обладнати комп’ютерами всі робочі місця «Укрпошти»Сказано 14 вересня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Крім того, НБУ зареєстрував договори про участь «Укрпошти» в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard, а також почав процедуру вступу компанії до Національної платіжної системи «Український платіжний простір».

Тепер «Укрпошта» зможе здійснювати обслуговування клієнтів із використанням платіжних карток, відзначає регулятор. Це створить нові можливості для доступу до фінансових послуг населення в сільській місцевості та віддалених районах України, сприятиме збільшенню рівня безготівкових розрахунків у країні й підвищенню якості на ринку платіжних послуг.

На сьогодні ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків має 61 небанківська фінансова установа, а тепер і національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта».

Раніше Нацбанк дозволив національним операторам поштового зв'язку брати участь у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах.

Також в «Укрпошті» заявили про подорожчання послуги.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...