Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Юрист заявив, що повідомлення на сайтах Державного бюро розслідувань та офісу Генерального прокурора нібито не відповідають дійсності
Байден розповів журналістам, що в діях північнокорейської сторони, на його думку, не було нічого нового
Міністр Степанов на нараді МОЗ зазначив, що варто терміново прискорити темпи вакцинації в усіх регіонах України.
За словами Данілова, незабаром РНБО проведе засідання, повністю присвячене проблемі епідемії коронавірусу в країні.
Верховна рада змінила графік роботи на найближчі три тижні через локдаун в Києві з 20 березня. Але позачергове засідання все ж зберуть
Новим ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка став Володимир Бугров.
В Іспанії в середу, 24 березня, знову почали використання вакцини проти коронавірусу компанії AstraZeneca.
Як заявили у ОГП, Микола Азаров за попередньою змовою з на той момент президентом Віктором Януковичем вчинив дії на шкоду суверенітетові України.
«Голос» був все-таки чимось новеньким на нашому політичному прилавку, де виборцям пропонується, в основному, якесь затхле ганчір'я.
Колишнього гендиректора КП Київської облради, а тепер депутата Житомирської міськради підозрюють в розтраті понад 1,5 млн грн.
Після анексії Криму Україна ввела санкції проти тисячі фізичних та юридичних осіб, деяких авіакомпаній і країн.
Спікера ВР Дмитра Разумкова не запросили на засідання РНБО, де був представлений звіт про огляд розвідувальних органів. Одна з причин - приховати причину провалу операції щодо вагнерівців від парламенту, заявив журналіст Юрій Бутусов.
Поставку наступної партії вакцини CoviShield з Індії можуть відкласти на певний термін. Причина - дискредитація препарату в нашій країні, яку помітили в Індії.
Активіст Роман Ратушний вимагає від заступника голови МВС Антона Геращенка спростувати деякі заяви з ролика про акцію на Банковій, видалити його з мережі і вибачитися.
Партія Голос виконала 12 відсотків передвиборчої програми, а не 36, як заявила Кіра Рудик.
Кабінет міністрів 24 березня затвердив чисельність призову на строкову військову службу у квітні-червні. Навесні до армії призовуть понад 14 тисяч осіб.
За добу у Києві коронавірус виявили у 1300 киян - максимальне число з початку цього року. Померли за добу 49 осіб - також новий антирекорд.
ФОПам та працівникам підприємств виплатять фінансову допомогу у розмірі 8 тисяч гривень через посилені карантинні обмеження в регіонах, які знаходяться у червоній зоні.
У КНУ імені Шевченка 24 березня проходять чергові вибори ректора. У другому турі змагаються Бугров і Рожко.
Судмедекспертиза встановила причину смерті військової з Одеської області, яка померла через два дні після щеплення від коронавірусу.
У середу, 24 березня, Кабінет міністрів проводить чергове засідання під головуванням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
У МОЗ Індії 24 березня оголосили про виявлення нового штаму коронавірусу з подвійною мутацією.
Слово і діло вирішило нагадати, для виконання яких передвиборчих обіцянок від партій досі не було конкретних дій.
СБУ викрила шпигунську діяльність агента білоруського КДБ у Волинській області. Чоловік затриманий.
Найвища зарплата в лютому була у голови Луганської обласної адміністрації Сергія Гайдая – 102,6 тисяч гривень.
На сьогоднішній день британський штам коронавірусу вже виявлений у 125 країнах світу. За тиждень його виявили ще в 7 країнах.
Парламент Вірменії 24 березня проголосував за скасування воєнного стану, оголошеного у вересні через військові дії у Карабасі.
Під час передпольотного обслуговування у літака нештатно спрацювала катапульта. Екіпаж - три пілоти - перебував на своїх місцях і загинув
Минулого разу підтримку від держави отримали понад 20 тисяч підприємців Київської області.
Наразі перевіряється інформація про те, що до нелегальної структури могли бути причетні правоохоронці. Вирішується питання щодо арешту майна.