Післязавтра: світ вступає в нову епоху ядерного шантажу
У четвер, 5 лютого, припиняє дію договір СНО-III, який обмежував кількість ядерних боєголовок США та росії – чим це загрожує
Газпром став першою російською компанією, яка покидає західні біржі на вимогу Кремля, після поправок до законодавства рф.
Наразі ведеться підготовка до «референдумів», які мають намір провести на захоплених територіях з метою надання легітимності своїм загарбницьким діям.
Німеччина планує суттєво збільшити соціальні виплати біженцям із України вже з червня цього року.
Чехія і Польща домовилися створити групу для реагування на припинення постачання нафти з країни-агресора.
Якби вся ця рішучість Заходу вкластися в українську перемогу проявилася кілька місяців тому, справи були б інакші, безліч людських життів було б збережено, кількість руйнувань була б значно меншою.
Найбільша енергетична компанія Данії Ørsted відмовилась платити за російський газ у рублях.
В наданні різних видів допомоги зацікавлена велика кількість міжнародних організацій. Аби спростити українцям доступ до цієї допомоги, буде розроблений новий сервіс.
Ще одна країна закриває свої кордони та порти для російських вантажівок і кораблів, підтримавши санкціїї Євросоюзу.
Росія розмістила на вході до Севастопольської бухти два загони для бойових дельфінів. Так рф планує захистити свої кораблі від можливого підводного нападу.
Понад 70 відсотків росіян підтримують війну в Україні. Вони також вважають, що у загибелі людей винні США та країни НАТО.
Ілон Маск передав Україні станції Tesla Powerwall, які забезпечують резервне живлення за відключення електрики.
Моніторингова місія ОБСЄ припиняє роботу в Україні – члени організації через позицію росії не змогли домовитися про продовження мандату.
США не дозволять росії залякувати або шантажувати європейських партнерів постачанням газу. Також США не дозволять росії використати свою нафту, щоб уникнути наслідків агресії.
Настрій в Конгресі дуже оптимістичний, тому що з цього питання існує потужна двопартійна підтримка
Також рекомендується відкласти поїздки в цей регіон всім громадянам Ізраїлю, які планували приїхати туди найближчим часом
Палата представників Конгресу США 28 квітня проголосувала за законопроєкт про ленд-ліз для України.
Попередня військова допомога Канади Україні охоплювала пакет з чотирьох 155-мм гаубиць М777 і пакет з восьми броньованих автомобілів Roshel Senator APC
Гутерріш також визнав, що Рада Безпеки ООН не змогла зробити чогось для запобігання або завершення конфлікту
Україна налагодить взаємодію для ремонту української військової техніки на виробничих потужностях Болгарії.
Багатообіцяюче відновлення Африки на південь від Сахари було порушено війною росії проти України.
Великі енергетичні компанії з Німеччини, Австрії, Угорщини та Словаччини планують відкрити рублеві рахунки в Газпромбанку, щоб оплачувати російський газ рублями, як того вимагає кремль.
Столтенберг заявив, що процес вступу Фінляндії та Швеції до НАТО піде швидко. А погрози росії говорять про її непошану права кожної нації самій обирати майбутнє.
За надання Україні зброї проголосували як опозиція, так і коаліція. Деякі німецькі парламентарії розкритикували Шольца за зволікання з наданням зброї для України.
Президент росії володимир путін є «етнічним націоналістом», який намагається стати «раковою пухлиною» України.
Влада Молдови шукає альтернативи газу з росії - уряд держави хоче знову купувати блакитне паливо на спотовому ринку, проте цей варіант не довгостроковий.
У Придністров'ї мають намір провести воєнні збори. У розвідці зазначають, що незважаючи на формальну добровільність участі, збори носитимуть примусовий характер.
Україну треба озброїти так, щоб вона змогла звільнити від російських окупантів свої території Криму та Донбасу, заявили у британському МЗС.
У США заявили, що вони мають докази того, що російські військові стратили українців, які хотіли здатися. Це порушення основного принципу законів війни.
У заяві Палати громад канадського парламенту вказується, що російська армія вчинила в Україні цілий набір мерзенних воєнних злочинів
Зараз завдання США - надання Україні всього необхідного, щоб її Збройні сили витіснили російських окупантів за її межі