«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Протягом тижня, що минув, «Слово і Діло» зафіксувало рекордну кількість невиконаних обіцянок українських мерів. Частково це зумовлюється неконтактністю голів міських адміністрацій, констатують волонтери проекту.
Боротьба столичної влади з МАФами триває. Протестувальники, що виступають проти демонтажу кіосків, перекрили під'їзд до аеропорту «Бориспіль». Столична Державтоінспекція рекомендує їхати в аеропорт з боку Південного шляхопроводу через вулицю Ревуцького.
У зв'язку з пожежею поблизу столиці міський голова розпорядився регулярно робити проби повітря, обмежити рух вантажного транспорту та мити асфальт.
Немає сумніву, що напередодні чергових місцевих виборів в Україні в боротьбі за владу буде використана уся наявна в українських політичних гравців артилерія: від адмінресурсу до брудних виборчих технологій. То що ж можуть протиставити одне одному Президент і група вітчизняних олігархів?
Особливу увагу влади міністр науки і освіти України обіцяє англійській мові. У приклад українцям міністр наводить Естонію.
Поки увага громадськості буде прикута до головних тем новин – подій на фронті, дипломатичних колізій, ситуації в економіці та на валютному ринку, свою роботу із завоювання електорату вже починають люди завбачливі.
Вище керівництво країни часто згадує про постачання озброєнь у зону АТО у своїх обіцянках. Правда, виконання цих обіцянок – державна таємниця.
Кабінет міністрів на екстреному засіданні утворив урядову комісію з ліквідації наслідків пожежі на базі нафтопродуктів під Києвом.
Експерт з промислової безпеки поділився міркуваннями щодо події з вибухом на нафтобазі у Київській області та про можливі причини вибуху.
Спеціаліст поділився міркуваннями стосовно вибуху на нафтобазі, який стався у Київській області, та про його можливі причини.
Мер Києва Віталій Кличко за рік свого головування не зміг впровадити безліч обіцяних ініціатив. На щастя, це не стосується системи онлайн-бюджету Smart City Kyiv. От тільки можливостями, які мали б відкритися зі Smart City, скористатися повноцінно поки не вдається.
Лідери самопроголошених республік представили Києву свої пропозиції змін до законодавства України, що передбачають визнання територій «республік» невід'ємною частиною країни.
Під час пожежі на нафтобазі під Києвом сталася серія вибухів, у результаті чого загинули працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Лідер кримського Євромайдану поділився міркуваннями з приводу подій, які відбуваються в «міністерстві туризму» Криму через напівпорожні пляжі.
Пожежа спалахнула на нафтобазі в селі Крячки у Васильківському районі. Рятувальники повідомляють про чотирьох постраждалих працівників.
Наприкінці минулого тижня столицю сколихнули чергові протистояння між двома таборами протестувальників. ЛГБТ-спільнота, відстоюючи свої громадянські права, анонсувала проведення гучного Маршу рівності на Оболонській набережній під назвою «КиївПрайд-2015».
Тиждень, що минув, був багатим на обіцянки Глави держави: протягом виступу у Верховній Раді та в ході спілкування з пресою Петро Порошенко встиг наобіцяти чимало, констатує «Слово і Діло».
Через 5 днів після зняття депутатської недоторканності Сергія Клюєва Міністерство внутрішніх справ оголосило його в розшук.
Аналіз декларацій народних депутатів і топ-чиновників може ввести в ступор навіть бувалих. У «бідних» чиновників житла немає, а годують їх дружини.
За словами Уповноваженого Президента з питань урегулювання ситуації на Донбасі Ірини Геращенко, кількість українців, що перебувають у полоні – не менше 300 осіб.
Незважаючи на запевнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, нова патрульна служба у столиці запрацює лише на початку липня – та й то, якщо буде ухвалена остаточна редакція закону про нацполіцію.
Близько години тому на Піщаному пляжі в Маріуполі в 4 кілометрах від берега вибухнув прикордонний катер, на якому знаходилося 7 військовослужбовців.
Карта переселенців станом на 3 червня