У Кабміні розповіли, скільки українці платять за «комуналку»

Читать на русском
Сукупний місячний розмір доходів домогосподарств, які отримують субсидії, становить 1826 гривень, але українці платять не більш ніж 10 відсотків від доходів.

Середній розмір нарахувань на житлово-комунальні послуги сьогодні майже збігається із сукупними доходами домогосподарств.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає «Слово і Діло».

«Станом на сьогоднішній день середній відсоток платежу за комунальні послуги в Україні, я звертаю увагу всіх народних депутатів, складає 9,79% від сукупного доходу місячного кожного домогосподарства. Тобто приблизно виходить, що в нас сума необхідних платежів і сукупних доходів однакові, але люди платять лише 10% від свого сукупного доходу», – заявив Рева.

За його словами, середній сукупний місячний розмір доходів домогосподарств, які отримують субсидії, становить 1826 грн. При цьому середній розмір нарахувань за комунальні послуги становить приблизно 1864 грн.

При цьому міністр підкреслив, що сім'ї, які отримують субсидії, витрачають на оплату комунальних послуг не більш ніж 10% свого сукупного доходу.

Станом на 14 листопада в Україні близько 7 млн ​​домогосподарств оформили субсидії на сплату комунальних послуг.

Нагадаємо, що уряд України 6 жовтня 2016 року поновив дію програми з енергоефективності – придбання енергоефективних матеріалів та устаткування з частковим відшкодуванням залучених кредитних коштів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: