Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
Президент Молдови Ігор Додон відмовив судді Дніпровського районного суду Києва Миколі Чаусу в наданні політичного притулку.
У «Батьківщині» розповіли, які зміни фракція хоче побачити в законопроекті про реінтеграцію Донбасу.
Уряд підвищив пенсійний стаж до 35 років. Наразі це одна з найбільш дискусійних пенсійних змін, особливо для молоді. Що це означає на практиці та чи була змога уникнути такого кроку, розповіли експерти.
Заступник голови прокуратури Харківської області витратив понад мільйон гривень на купівлю нового транспортного засобу.
Заступник голови «Самопомочі» розповів, навіщо депутати фракції палили димові шашки у Верховній Раді.
Любитель політати до Сирії на російському урядовому літаку Педро Аграмунт дозрів для відставки.
На передовій в АТО всі підрозділи стали отримувати сухпайки, розроблені за стандартами НАТО.
Міністр освіти в Страсбурзі проводить зустріч з експертами Ради Європи, повідомив постпред України при РЄ Дмитро Кулеба.
Один із заступників міністра юстиції Павла Петренка витратив більш ніж два мільйони гривень на купівлю нового транспортного засобу.
В уряді запевняють, що накопичили достатньо запасів у сховищах, а прем’єр взагалі запевнив у повній готовності до зими. Оцінку енергетичній ситуації надали експерти.
Завідувач сектором забезпечення роботи заступника міністра фінансів отримала в подарунок столичну квартиру площею понад 70 квадратів.
Спецпредставник США Курт Волкер розповів, як ставиться до продовження Радою особливого статусу Донбасу.
«Самопоміч» вигнала Веселову з фракції за підтримку президентських законопроектів щодо Донбасу і «заперечення окупації».
Трьом учасникам бійки під Верховною Радою 6 жовтня інкримінується дрібне хуліганство. При спробі правоохоронців протидіяти намірам учасників мітингу почалися зіткнення.
СБУ підготувала законопроект про заборону поїздок політиків, чиновників і громадських діячів до Росії.
В уряді переконують, що накопичувальна система пенсій почне працювати з 2019 року. Чи дійсно встановлені терміни є реальними для українців, розбиралися експерти.
Постанова про скасування пенсійної реформи не отримала підтримки депутатів у Верховній Раді.
Помічник депутата Верховної Ради Ігоря Мосійчука Олександр Вахній був засуджений до двох років умовного терміну за побиття співробітника прокуратури в березні 2014 році.
Працівники Антикорупційного бюро перевіряють родича одного з радників губернатора Запорізької області у справі про незаконне виділення землі.
Секретар РНБО Турчинов розповів, для якої мети і де президент зможе застосовувати армію по закону про реінтеграцію.
Під Верховною Радою відбулися сутички активістів «Національного корпусу» з правоохоронцями.
Один із районних судів столиці наклав арешт на рухоме й нерухоме майно колишнього голови райсуду в Луганській області.
Тропічний шторм Нейт забрав життя щонайменше 22 людей у Коста-Ріці, Нікарагуа та Гондурасі й рухається до США.
Держслужба з надзвичайних ситуацій повідомляє про загрозу потужних потіків вітру практично в усіх областях України.
Рева зазначив, що підвищити пенсії без підвищення страхового стажу неможливо, оскільки дефіцит бюджету становить 141 мільярдів гривень, а коштів немає не тільки на підвищення пенсій, а й на поточні виплати пенсіонерам.
Експерти програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» з'ясували, до яких реєстрів не має доступу Нацагентство з протидії корупції.
У ніч із 5 на 6 жовтня через складні погодні умови в Україні без світла залишилися 195 населених пунктів.
У прес-центрі штабу антитерористичної операції розповіли про ситуацію поблизу лінії розмежування за 5 жовтня.
У четвер, 5 жовтня, в акваторії Каховського водосховища потонула самохідна баржа Олександр Житник.
Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що США можуть надати українській армії системи повітряної розвідки, танкові системи та інше озброєння.