Заступник міністра юстиції придбала автівку за два мільйони

Один із заступників міністра юстиції Павла Петренка витратив більш ніж два мільйони гривень на купівлю нового транспортного засобу.

Заступниця міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова придбала автомобіль Volvo XC-90 2017 року випуску за два мільйони гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, 22 вересня Сукманова купила в ТОВ «Вікінг Моторз» цей автомобіль за 2 мільйони 43 тисяч 640 гривень. Також, скоріш за все, заступник міністра помилково продублювала в одному повідомленні свою покупку. Раніше Сукманова продала свій старий автомобіль Toyota Land Cruiser Prado 2014 року випуску за 950 тисяч гривень.

В електронній декларації за 2016 рік вона вказала, що володіє трьома квартирами в Києві, частинами земельних ділянок та житлового будинку в Київській області. Її чоловік має корпоративні права в п'яти підприємствах і ще в одному є бенефіціаром.

За минулий рік сукупний дохід сім'ї склав 1 млн 468 тис. 766 грн. Готівкою заступник міністра зберігає 100 тис. дол., а на банківських рахунках у неї 557 тис. 644 грн і 218 тис. 661 дол. Крім того, у її чоловіка на рахунку в банку 426 тис. 402 грн.

Нагадаємо, працівниці Мінфіну подарували квартиру в Києві.

Раніше співробітник ГПУ подарував доньці-консультанту судді ВСУ простору квартиру в Києві.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...