Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
У «Блоці Петра Порошенка» вважають, що розгляду проекту Кодексу у другому читанні можна очікувати вже на наступній сесії Верховної Ради.
Із початку доби 7 листопада незаконні збройні формування шість разів порушили перемир'я в зоні проведення АТО.
На сьогоднішній день українські сільгоспвиробники намолотили 53,7 млн тонн зерна на площі 13,1 млн га (90%) при врожайності 40,8 ц/га.
Колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що отримав 7 листопада від Державної міграційної служби документ, що підтверджує його легальне перебування на українській території.
Депутат перед виборами пообіцяв жителям Хмельницького сприяти будівництву сміттєпереробного заводу, але поки результату не видно.
У Польщі заявили, що кісткою незгоди в двосторонніх відносинах з Україною є історія, пригрозили чорними списками та забороною в’їзду. Чому польська сторона шантажує Київ, розбиралися експерти.
У 2018 році НАТО збільшить військовий контингент в Афганістані на 3 тисячі осіб, половину з яких складуть представники США.
У фракції «Батьківщини» придумали, як долучити до українських виборів жителів окупованого Росією Криму.
Київський райсуд звільнив за амністією харківського антимайданівця Сергія Юдаєва, визнавши його винним в організації масових заворушень під час захоплення Харківської ОДА.
Син Арсена Авакова Олександр продемонстрував фото своєї ноги з електронним браслетом на ній.
Верховна Рада 7 листопада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців, які загинули при виконанні обов'язків військової служби, та членів їхніх сімей.
У «Народному фронті» оцінили шанси проекту нового Виборчого кодексу пройти в другому читанні.
Дуда закликав Порошенка та Гройсмана не призначати на високі посади людей з антипольськими поглядами.
Міський голова Івано-Франківська визнав, що до кінця 2017 року закупити нові тролейбуси за кошти кредиту ЄБРР не вдасться.
У Сумській області затримали солдата-строковика, який втік із розташування військової частини.
Ми вирішили наочно показати, як парламентські фракції та групи голосували за проект нового Виборчого кодексу.
ПАТ «Київенерго» допускає тимчасові відключення електроенергії через перевантаження або відсутність профілактики внутрішніх електромереж.
Обмеження на в'їзд до Києва Аваков пояснив дією спеціального режиму антитерористичної безпеки.
Слідчі знайшли автомат, з якого був розстріляний автомобіль, в якому перебували доброволець АТО Аміна Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв.
За результатами журналістського розслідування, Петра Порошенка звинувачують у мінімізації податків. У БПП вважають доводи безпідставними. Чи стане офшорний скандал ударом для президента, розповіли експерти.
Йдеться про залучення Гелетеєм підлеглих для обслуговування власного ювілею та в приватних цілях.
Прикордонник Колмогоров розповів, чим керувався, коли відкривав вогонь по машині в 2014-му.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та посол України в Сербії Олександр Александрович у рамках консультацій 7 листопада обговорили актуальні моменти відносин із Сербією, особливу увагу приділили питанню сербських найманців, які воюють на Донбасі.
Голова моніторингової місії ООН з прав людини в Україні розповіла, як організація дізнається про події в окупованому РФ Криму.
На митниці на водія автомобіля склали протокол про ухилення від сплати податків і постановили виплатити 3 мільйони гривень штрафу – 300% вартості розмитнення автомобіля.
Одіозний екс-чиновник і бізнесмен задекларував квартиру в самому центрі Києва та земельну ділянку за 7 км від Буковеля.
Начальниця одного з відділів Нацкомісії, що регулює сферу енергетики та комунальних послуг, купила автомобіль вартістю понад мільйон гривень.
МВС нагадує українцям про правила дорожнього руху та поведінки на дорозі картинками в стилі Love is.
Партія «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі має намір увечері 7 листопада оголосити свій план мирної зміни влади в Україні на всіх рівнях.
Лише на виготовлення державних нагород Україна за весь період незалежності витратила 20,5 мільйонів гривень.