Заборона на продаж алкоголю: закон набув чинності

Читать на русском
Набув чинності закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування забороняти в певний час доби продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

Набув чинності закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування забороняти в певний час доби продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв.

Як пише «Слово і Діло», у вівторок, 24 квітня, закон був опублікований в офіційній парламентській газеті «Голос України», 25 квітня закон набув чинності.

Як чиновники борються з незаконним продажем алкоголюСлово і Діло розбиралося, що місцеві чиновники обіцяють щодо заборони продажу алкоголю вночі.

«Сільські, селищні та міські ради в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений рішенням таких органів час доби», – йдеться в документі.

Торгівля алкогольними напоями в заборонений органом місцевого самоврядування час каратиметься штрафом в розмірі від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 510 до 1,7 тис. грн.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон, який дозволяє місцевій владі встановлювати обмеження продажу алкоголю у визначений час доби.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал