Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
Верховний суд залишив у силі вирок у справі про держзраду експрезидента Віктора Януковича – 13 років ув'язнення.
Антикорупційне агентство завершило перевірку декларації депутата Миколаївської облради і знайшло там порушення, склавши обґрунтований висновок про це.
До поліції Харкова надійшло повідомлення про замінування шести шкіл міста. Проте вибухотехніки перевіряють усі школи.
Які зміни передбачає законопроєкт Зеленського про множинне громадянство, читайте в матеріалі «Слово і діло».
Господарський суд прийняв позовну заяву про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу, яку подав Фонд держмайна.
ДБР повідомило про підозру одному з начальників сектору поліції Вишгородського районного управління, який вчинив смертельну ДТП у Київській області.
Через неявку одного з обвинувачених у справі про привласнення державного газу двома теплоелектроцентралями суд вирішив здійснити привід.
Антикорупційний суд вийшов з нарадчої кімнати і оголосив вирок, яким визнав винною у хабарництві херсонську колишню суддю.
Антикорупційний суд провів автоматизований розподіл справи на суддів і призначив підготовче засідання у справі про передачу нафтопродуктопроводу.
У Херсонській області чоловік під час полювання вистрілив 14-річному хлопцю в обличчя. Підлітка шпиталізували.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання прокурора САП про продовження строку запобіжного заходу у виді тримання під вартою підозрюваного.
Ляшко повідомив, що від імені МОЗ надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер карти. Нібито для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення.
Контррозвідка СБУ під час спецоперації на Донеччині затримала бойовика незаконного збройного угруповання Сомалі.
Антикорупційне агентство на запит «Слово і діло» повідомило, що перевірить факти, викладені в журналістському розслідуванні.
Антикорупційне агентство після закінчення перевірки декларації харківського депутата склало і скерувало до Національного бюро обґрунтований висновок.
У Києві в ніч на 6 грудня горіли павільйони на ринку Оболонь. Жертв та постраждалих немає. Причини та обставини пожежі встановлюють.
Слово і діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Дівчині опозиційного білоруського журналіста Романа Протасевича, росіянці Софії Сапезі в Білорусі висунули остаточне звинувачення.
На місце інциденту оперативно приїхали рятівники та представники поліції, а в своїх показах журналіст вказав єдиною можливою причиною свою професійну діяльність.
Українського політв'язня Андрія Захтея два місяці тримали у підвалі карцеру виправної колонії суворого режиму в тимчасово окупованому Сімферополі.
Поки поліцейські їхали на місце інциденту, перехожі самостійно знешкодили і скрутили українця - нібито він з палицею нападав на людей