У справі за позовом про повернення державі «труби Медведчука» змінили суддю

Читать на русском
Господарський суд прийняв позовну заяву про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу, яку подав Фонд держмайна.

Господарський суд Житомирської області прийняв до розгляду в іншому складі суддів позов Фонду державного майна про повернення у власність держави частини нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок», якою, за даними органів правопорядку, володіє оточення народного депутата Віктора Медведчука.

Про це йдеться в рішенні суду від 1 листопада, повідомляє «Слово і діло».

У цьому позові до власників частини нафтопродуктопроводу ТОВ «Прикарпатзахідтранс» та Південно-західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів Фонд держмайна просить суд визнати за державною право власності на цей об'єкт та скасувати державну реєстрацію права власності за цими двома компаніями. 7 червня Госпсуд Житомирщини позов прийняв до розгляду та призначив підготовче засідання на 14 вересня о 10:00.

Але одна з суддів, а саме Юлія Кудряшова, пішла на лікарняний і тому був проведений повторний автоматизований розподіл. Таким чином, справу про повернення «труби Медведчука» розглядатиме колегія у складі: головуючої Світлани Кравець, суддів Таїси Вельмакіної і Олександра Тимошенка. Вони також прийняли позов до розгляду.

«Прийняти справу до провадження колегією в складі трьох суддів: головуючий суддя Кравець С.Г., судді: Тимошенко О.М., Вельмакіна Т.М. Провадження у справі поновити», – йдеться в рішенні.

Раніше НАБУ і САП повідомили про підозру експерту, який допоміг забрати з державної власності частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара–Західний напрямок». Пізніше розслідування цієї справи завершили.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський і Рада нацбезпеки та оборони запровадили санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко за фінансування тероризму. Санкції також торкнулися оточення Медведчука - 19 юридичних та 8 фізичних осіб, з них п'ятеро - громадяни Росії.

Окрім того, РНБО доручила повернути в державну власність частину дизельного нафтопроводу «Самара - Західний напрямок». Пізніше почалася процедура націоналізації зазначеного нафтопроводу.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: