Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Апеляційна інстанція призначила розгляд скарги на обвинувальний вирок служителю Феміди з Київського окружного адмінсуду.
Апеляційна інстанція відкрила провадження за скаргою прокурора САП на виправдувальний вирок керівнику департаменту Нацполіції.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження дії обов'язків ексчиновниці закарпатського Держгеокадастру.
Житель Сумщини знайшов у лісі величезну боєголовку від російської ракети Х-59. Незабаром її знешкодять.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження дії обов'язків одеському бізнесмену у справі місцевого аеропорту.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання у справі служителя Феміди в Одесі та місцевого захисника.
Антикорупційний суд вчергове підтримав клопотання прокурора САП про продовження обов'язків членкині українського парламенту.
Антикорупційний суд вкотре підтримав клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на фігуранта.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для заочного запобіжного заходу колишньому очільнику державного концерну.
Слідчі органи рф звинувачують начальника ГУР України Кирила Буданова у терактах. Це вже другий його так званий арешт у росії.
Антикорупційний суд завершив розгляд справи за обвинуваченням колишнього очільника комерційного банку олігарха-втікача.
У Національному бюро оприлюднили чергову повістку про виклик юриста, якого підозрюють в організації зловживань в АРМА.
На північному заході Словаччини поліція затримала чоловіка, який погрожував вчинити таку ж стрілянину, як у Празі.
У квартирі багатоповерхового будинку Кременчука Полтавської області вибухнула граната. Є постраждалий.
Під час розбору завалів було виявлено тіла трьох львів’ян: 82-річної жінки та чоловіків віком 37 і 75 років.
Чиновник Київської міської військової адміністрації допомагав депутатам Київради ухилятися від служби в армії. Правоохоронці вже повідомили йому про підозру.
Антикорупційний суд завершив розгляд справи колишнього працівника комунального підприємства.
Кабінет міністрів на засіданні 22 грудня дозволив залучати поліцію охорони до посилення безпеки у школах та інших навчальних закладах.
Зеленський звільнив державного уповноваженого АМКУ Максима Сандигу. Він попрацював на цій посаді лише чотири дні.
Апеляційна інстанція відмовила у задоволенні клопотання захисника обвинуваченого про призначення експертизу стану здоров'я.
Антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарги адвоката підозрюваного на рішення детектива НАБУ про зупинку розслідування.
Антикорупційний суд підтримав клопотання детектива НАБУ про обрання заочного запобіжного заходу підозрюваному у справі.
Мар'яна Безугла показала оновлену версію законопроєкту щодо зміни правил мобілізації та військового обліку.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу, обраному аграрному підприємцю на Тернопільщині.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для зміни запобіжного заходу колишньому керівнику Державної служби.