Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У польській столиці пройшов багатотисячний марш, який влаштували до Дня незалежності Польщі.
Чернівецька міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів на посаду очільника міста.
СБУ виявила підроблену виборчу документацію, яка мала бути використана для фальсифікації під час голосування у другому турі виборів Одеського міського голови.
Кандидат на пост президента Сполучених Штатів від Республіканської партії Дональд Трамп переміг на президентських виборах у штаті Аляска, завдяки чому отримує ще 3 голоси виборників.
Результати місцевих виборів, які пройшли в Україні 25 жовтня, станом на 11 листопада не встановили у населених пунктах 5 областей України.
У столиці Анголи – Луанді – почалися масштабні антиурядові протести проти погіршення якості життя, збільшення кількості безробітних та переносу місцевих виборів через пандемію.
Зеленський підписав указ про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за обставин, жертв насильницьких пропаж, членів їх сімей.
Мінекономіки прибрало повідомлення, що Андрій Власенко, якого сьогодні призначив Кабмін, був звільнений з Укрліктрави за фінансові махінації.
Усі законопроекти, щодо урегулювання ситуації навколо КСУ, узгоджувалися з Офісом Президента і глава держави переглядав їх.
Очільник Верховної ради Дмитро Разумков заразився коронавірусом. Спікер відправився на самоізоляцію.
Влада намагається політично використати питання легалізації медичного канабісу, але закон, вірогідно, ухвалять, вважає експерт.
Мер Львова Андрій Садовий заявив, що міська влада не прийматиме умови карантину вихідного дня.
У Києві пацієнтів з неінфекційними хворобами будуть госпіталізувати до клінік Національної академії наук України та Міністерства охорони здоров'я.
Тренд щодо зростання попиту на вживані авто пов'язаний із явищем відкладеного споживання, його стимулював також карантин, вважає експерт.
Кабінет міністрів погодив призначення голів Одеської, Миколаївської та Сумської облдержадміністрацій.
Доступні кредити, виплати на дітей для ФОП, допомога з тимчасового безробіття – лише частина обіцянок бізнесу від політиків.
Володимир Зеленський все ще розташовується в найбільш електорально благодатній зоні якогось смутного «іншого».
Жоден нардеп від «Європейської солідарності» не подав проєкту постанови про створення тимчасової слідчої комісії.
Кабмін призначив на посаду в правління ДПЗКУ ексдепутата Миколаївської обласної ради від БЮТ Андрія Власенка, раніше звільненого за фінансові махінації.
Карантин вихідного дня затвердив Кабмін. Відповідне рішення було схвалене під час сьогоднішнього засідання уряду.
Відмова суддів від участі у розгляді звернень та подань може змінити ситуацію довкола КСУ, вважає експерт.
У МЗС зазначили, що наступним кроком після припинення вогню має стати відновлення стабільності та життєдіяльності регіону.
Апеляційна палата не побачила підстав для зняття арешту з майна колишнього очільника державного підприємства, підпорядкованого УЗ.
РНБО закликала ЦВК негайно оголосити всі результати місцевих виборів, бо недостатнє інформування суспільства про результати голосування створює ризики нацбезпеці..
Кабінет міністрів в середу, 11 листопада, збереться на засідання, на якому планують запровадити карантин вихідного дня.
КСУ відкрив конституційне провадження у справі про можливе притягнення до адміністративної відповідальності президента Володимира Зеленського за порушення карантину.
Апеляційна палата відклала судове засідання з розгляду скарги прокурора САП на виправдувальний вирок районного суду Одеси.
Сьогодні під Кабміном відбувається акція протесту, в якій беруть участь представники ресторанної індустрії - вони вимагають не запроваджувати карантин «вихідного дня».