Справа ексголови Чернівецької облради: бізнесмену не скасували підозру

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні скарги адвоката підозрюваного підприємця на повідомлену підозру.
Іван Мунтянфото: «Слово і діло»

Вищий антикорупційний суд і апеляційна палата не скасували підозру бізнесмену Юрію Кушніру в наданні неправомірної вигоди колишньому голові Чернівецької обласної ради Івану Мунтяну.

Такі рішення 18 травня і 7 червня ухвалили ВАКС і АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Адвокат Кушніра Артем Трекке подав скаргу на підозру своєму клієнту. Він вказував, що документ був складений і підписаний одним детективом Національного антикорупційного бюро, а вручений іншим детективом, що нібито є порушенням Кримінального процесуального кодексу. Однак слідчий суддя відмовила у скарзі. Вона встановила, що підозра була складена уповноваженим детективом НАБУ і вручена детективом, який також входив до групи детективів у цій справі.

Не погоджуючись з таким рішенням, адвокат підозрюваного подав апеляційну скаргу, проте судді залишили її без задоволення. Колегія повністю погодилася з висновками слідчого судді.

За даними НАБУ, Мунтян висловив мешканцю міста Чернівці Юрію Кушніру прохання надати неправомірну вигоду в сумі 200 000 доларів. Таку суму він просив нібито за передачу одній із підконтрольних цьому мешканцю фірм у довгострокову оренду цілісного майнового комплексу Чернівецького обласного комунального підприємства «Бальнеологічний санаторій «Брусниця». Детективи нібито мають інформацію про отримання Мунтяном 180 000 дол. неправомірної вигоди від цього мешканця.

Нагадаємо, суд відпустив голову Чернівецької облради під 10 млн грн застави. Суд також відпустив під 5 млн грн заставу бізнесмена Кушніра.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: