Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Президент зазначив, що в цих складних умовах ми особливо цінуємо і підтримуємо Збройні сили України, Національну гвардію.
Біля берегів окупованого Криму знайшли тисячокілограмовий бомбу. Рятувальникам вдалося її знешкодити.
Російські навчання Захід-2017 викликають стурбованість не тільки в Україні та країнах НАТО. Проти навчань і в самому Мінську.
Довкола введення миротворчої місії на Донбас уже розгорілися серйозні дискусії. Одні застерігають, інші – вважають вкрай важливим елементом безпеки. Про плюси та мінуси розповів експерт.
Чи зможе Міхеіл Саакашвілі перетнути кордон вже цієї неділі та які ризики його очікують? Власне бачення ситуації – в колонці політолога Олександра Радчука.
Генерал-майора Никитенка, який перебував у відрядженні в зоні бойових дій, наразі відкликали для перевірки.
Журналіст Денис Попович розібрався, які загрози несе для України нещодавня пропозиція президента Росії Володимира Путіна до ООН розмістити миротворців на лінії розмежування між силами АТО і підконтрольними РФ бойовиками на Донбасі.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 8 вересня 2017 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.
Міністерство оборони отримало понад 230 мільйонів на медичне забезпечення Збройних сил України.
Російські спецслужби планували провести у Львові так звані збори матерів учасників АТО, під час яких збиралися піддати критиці державну політику на сході України.
Міністерство закордонних справ України вимагає допустити консулів до 19-річного українця Павла Гриба, якого утримують у СІЗО в Краснодарі (РФ).
Російська телеведуча Тіна Канделакі потрапила до «чистилища» сайту «Миротворець» за незаконне відвідування анексованого Криму.
Про введення миротворчого контингенту на Донбас говорилося давно, але зараз для України це може бути пасткою.
Упродовж минулої доби учасники незаконних збройних формувань 25 разів відкривали вогонь по позиціях української армії. В результаті бойових дій один боєць ЗСУ загинув.
Російські спецслужби затримали українця Павла Гриба 25 серпня - наступного дня після перетину ним кордону Білорусі - і досі не допустили до нього ні представників МЗС України, ні адвоката.
Бойовики з початку доби 13 раз обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі, а штабі АТО констатують загострення ситуації.
Українським дипломатам доручено отримати доступ до слідчого ізолятора в Краснодарі до 19-річного громадянина Павла Гриба.
Двом працівницям Маріупольського краєзнавчого музею оголосили про підозру в незаконній передачі 52 картин вартістю 1,32 мільйона доларів.
19-річний українець Павло Гриб, що зник у Білорусі, перебуває на території РФ, у СІЗО Краснодара.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 7 вересня 2017 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.
На Донбасі серед зниклих безвісти налічується 282 цивільних, серед них 6 волонтерів та 2 журналіста.
У мікрорайоні Жовтневий в Куйбишевському районі Донецька дві школи не працюють від початку гібридної війни.
Президент Петро Порошенко перерахував види озброєнь, виробництво яких необхідно налагодити в Україні.
Петро Порошенко, Володимир Гройсман та Андрій Парубій привітали військових розвідників із професійним святом.
За минулу добу терористи з окупованих територій Донбасу 34 рази відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців.
Проросійські терористи 13 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України на Донбасі.
Слово і Діло поспілкувалося з нардепами про реінтеграцію Донбасу і тематичні законопроекти. Деяких підловили на брехні, а за деякими поспостерігали в майстерності маніпулювати.
За словами спекера ВР Андрія Парубія, більшість українців підтримують ідею вступу України до НАТО.
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів про широкий спектр озброєння.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 6 вересня 2017 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів і волонтерів.