Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Михайло Подоляк прокоментував інформацію про можливу допомогу росії у ядерній програмі Ірану. Він наголосив, що іранський режим загрожує цивілізованому світу.
У Херсонській області через дії російських загарбників може статися екологічна катастрофа, яка може мати міжнародні наслідки.
4 листопада російські загарбники атакували Вінницьку область, застосувавши дрони-камікадзе іранського виробництва.
Дмитро Кулеба розповів, що до кінця 2022 року Україна може отримати нові системи ППО та ПРО.
У деокупованому Високопіллі знайшли тіла цивільних людей, яких вбили російські загарбники.
Володимир Зеленський заявив, що росія втратила у Донецькій області більше людей, ніж у двох чеченських війнах. Також він назвав формулу справедливого миру.
У Рівному 4 листопада на дитячому майданчику стався вибух. За попередніми даними, постраждали 4 людей.
На війні в Україні вже знищили понад 500 російських в'язнів, яких було завербовано у ПВК Вагнера.
Україна отримає від західних союзників перші модернізовані танки Т-72 вже до кінця 2022 року.
У п'ятницю, 4 листопада, бійцям ЗСУ вдалося збити дві російські ракети на півдні України. Про це йдеться у заяві спікера Одеської військової адміністрації Сергія Братчука у Telegram.
Війська рф ведуть наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямах. ЗСУ атакували дві позиції засобів протиповітряної оборони супротивника.
Із 24 жовтня для українських військових відключили 1 300 терміналів Starlink. ЗМІ пишуть, що проблема у фінансуванні.
США оголосили про нову військову допомогу для України – танки, дрони та БТР на суму 400 млн доларів.
Заарештовано майно – кошти, авто, нерухомість – В'ячеслава Богуслаєва та начальника одного з департаментів Мотор Січі.
Як за час повномасштабного вторгнення в Україну скоротився військовий потенціал росії, скільки особового складу та техніки знищено – на інфографіці.
Бійці ЗСУ продовжують вести наступ на Херсонщині, але погодні умови дещо уповільнюють рух українських підрозділів.
Що цікаво, винищувач був збитий не з ПЗРК або ЗРК, а з зенітної установки ЗУ-23, яка призначена для ураження низьколітаючих і відносно повільних цілей
П'яні мобілізовані напали на військових, які несли службу на посту біля ферми, побили їх, викрали у місцевих робітників автомобіль і відкрили вогонь по російському ж блокпосту
Така тактика може свідчити про те, що моральний дух військових рф низький, дисципліна відсутня, а підготовка, очевидно, залишає бажати кращого
Минулої доби середи, 4 листопада, війська рф обстріляли кілька населених пунктів Донецької області - внаслідок атак загинуло 8 осіб, ще 14 отримали поранення.
Минулої доби 3 листопада ЗСУ вдалося ліквідувати 840 російських окупантів. Загальна кількість втрат армії рф від початку вторгнення складає 74 840 військових.
Чітким показником того, що окупанти не боротимуться за Херсон чи населені пункти на правому березі стало б відведення російських елітних підрозділів. Поки що вони продовжують діяти на правому березі Дніпра.
Росіяни наступають на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. ЗСУ за добу відбили атаки біля шести населених пунктів Донецької області.
Ізраїль завдав авіаударів по підземному об’єкту з виробництва ракет, який використовувало терористичне угруповання ХАМАС.
У пакеті військової допомоги мали бути самохідні артилерійські установки та зенітно-ракетні комплекси для України.
Згідно зі словами гендиректора МАГАТЕ, нова команда стане третьою на ЗАЕС за останні два місяці.
Ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ виконано 167 вогневих завдань по пунктах базування, логістичних об'єктах і транспортних артеріях на тимчасово окупованій території.
Під обстрілами опинилися Білопільська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська, Шалигинська, Юнаківська та Середино-Будська громади.
Російські загарбники продовжують обстрілювати мирні українські міста. Над двома регіонами були помічені іранські дрони-камікадзе.
Російські окупанти втричі збільшили інтенсивність бойових дій на окремих ділянках фронту, щодня відбувається до 80 атак.