Путін у яблуках. Колонка Леоніда Швеця
У Кремлі побоюються, що значна кількість росіян могла проголосувати за партію Яблуко, яка пропагує ідеологію миру без війни.
Відповідальність за наслідки припинення контактів між Україною і Білоруссю буде нести повністю українська сторона.
Артем Ситник продовжить керувати НАБУ, незважаючи на рішення КСУ про незаконне призначення його на цю посаду.
Конституційний суд України визнав неконституційним призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.
Зловмисникам, яких затримали після обстрілу автобусу в Харківській області, вже оголошено про підозру в хуліганстві і замаху на вбивство. Їм готуються обрати запобіжний захід.
Протягом доби, 28 серпня, в районі проведення ООС на Донбасі бойовики не порушували режим припинення вогню.
Рівень безробіття бути збільшуватися й основним фактором є послаблення бізнесу під час продовження карантинних обмежень, вважає експерт.
Названі регіони, які через потрапляння до червоної зони не зможуть з 1 вересня відкрити школи.
Сьогодні в Редколегії на каналі Skrypin.ua о 19.00 редактори видань і журналісти говоритимуть про найгучніші теми цього тижня.
Дніпровський райсуд Києва у вересні продовжить розглядати обвинувальний акт щодо Владислава Мангера і Олексія Левіна, яких підозрюють у вбивстві Катерини Гандзюк.
Заходи повинні включати допомогу з оплатою комунальних послуг і забезпечення отримання медичної допомоги, у тому числі діагностики коронавірусу, вважає експерт.
Іноземцям з країн зеленої зони можуть дозволити в'їжджати до України з туристичною метою. Відповідні зміни ініціювало Держтуризму.
Зустріч лідерів нормандської четвірки може відбутися після зустрічі радників, яка планується в першій половину вересня.
Володимир Зеленський більше не кидає виклик корумпованій системі України. Він махнув на неї рукою.
В Україні перший урок у школах в новому навчальному році буде присвячений коронавірусу, а також правилам карантину.
Україна найближчим часом може отримати військову допомогу від Британії, в тому числі великий контракт на летальне озброєння.
За фактом конфлікту між жителями Умані та хасидами в поліції відкрили кримінальне провадження.
У Білорусі силовики затримали 114 учасників протестів у Мінську. Також до відділення міліції відвезли майже 50 журналістів.
Необхідно змінити підхід до забезпечення безпеки та охорони праці на підприємствах, вважає експерт.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив відповісти на можливі санкції з боку низки країн.
Фастівський суд погодився на проведення судового засідання щодо кримінальної справи в режимі відеоконференції з районним судом Севастополя.
У Збройних силах України вперше за добу виявили більше 50 хворих коронавірусом. Це новий антирекорд.
Влада Івано-Франківська просить президента і Кабмін переглянути віднесення міста до червоної карантинної зони.
Карантин чи посилення обмежувальних заходів не вирішить проблему, але погіршить економічну ситуацію в країні, вважає експерт.
Паломництво до Умані. У ніч на 28 серпня кільком десяткам хасидів було відмовлено у в'їзді до України.
Учням у школі під час занять із вересня буде достатньо однієї одноразової захисної маски на день.
В Україні збільшується кількість шпиталізованих з коронавірусом, у разі зняття карантину лікарні будуть заповнені, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Україна не повинна відновлювати контакти із білоруською владою, допоки триває переслідування опозиційних активістів та насильницькі дії стосовно протестувальників, вважає експерт.
Сьогодні, 28 серпня, в Україні пройдуть дощі в центрі, на півночі та на сході країни. При цьому температура триматиметься в межах від +19°C до +29°C.
Україна заморозила контакти з білоруською стороною. У такий спосіб влада висловила свою позицію щодо дій, зроблених владою Білорусі
У Німеччині людей будуть штрафувати мінімум на 50 евро.за відмову носити маску в громадських місцях.